Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Kaptan Sean Long’a Hull bak

  • Listed: 10 Ekim 2017 08:30

Description

Kulüp, eski St Helens’e ve İngiltere’nin şehirdeki rakipleri Hull KR’ye geçen sezon denge güçlüğü dengesini gördükten sonra bir asansör için uzun süren Scrum’u arıyor.
Agar, geçen sezon kabul edilemez bir 12. evlilikten sonra Hull’ı masaya hızlıca taşımak için baskı altına girdi – Rovers’ın en üstteki dört maçı daha da rahatsız oldu. Saints’de 12 sezonun ardından KC Stadı’nda iki yıllık bir anlaşma imzalayan Long, takım kaptanı olarak Lee kaptanı olan Radford’tan devraldı.
Agar, “Şu ana dek bulunduğumuz iki ayda, hangi adamın gemiyi yönlendirdiğini açıkça belli ediyordu. Sean kuşağının en başarılı ve etkileyici oyunculardan biridir. İngiliz oyununu dışarıda biliyor ve çok fazla alanda bir general. İlk günden itibaren sadece saygı göstermekle kalmamış aynı zamanda da diğer oyuncularla da bilgi birikimini sürdürüyor. ”

    “Oldukça mantıklı bir seçim” dedi uzun süredir: “Richard bana kaptanı olmamı istediğinde çok mutlu oldum, uzun düşünmek zorunda değilim, işim gerçekten de değişmiyor, hala bayanlara yön göstereceğim Sahada ister kaptan olsun olmasın, ileri sürdüğüm ek bir baskı bu bir onur. ”
Long, Aussie sırt çantalı Craig Fitzgibbon da kulübün diğer yeni üyelerinden Mark O’Meley ve Ürdün’le birlikte yayını yaparken, Hull’ı Pazar Dostu’nda Richard Horne’un referanslı maçı olan Hull KR’ye karşı ilk kez KC Stadında liderlik edecek. Turner.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.