Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Kieswetter, ilk yüzyılda parçalandı

  • Listed: 9 Ekim 2017 11:50

Description

Başkan Yardımcısı Paul Collingwood da hızlı ateş dünyasına kavuştu, sadece 66 topu ele geçirdi. İngiltere 50 ovadan yedi yaş için 370 kapadı.
BCB XI, alanda en az yedi kaçırılan av ve iki beceriksiz kaltak atma ile kendine yardım etmedi.
Kieswetter’ın vuruşu, iki kere yakalandı ve boğazın altındaki fırsatları öne sürdüğü, 80’de yere düştüğü ve üç rakamdan sonra iki tane daha hayat geçirdiği için, bu iyi servete bolca harcadı.
Ancak buna rağmen, vahşi vuruşu, 123 kişilik top kalesinde altı altısını ve 14’er dakikayı toplarken ekip yönetmeni Andy Flower’ın dikkatini çekti.
Yardımcı kaptanı Collingwood iyi bir dokunuşa baktı ve bakım gerektirmeyen 109’da altı altıya çarptı ve sadece 74 teslim aldı.
Kaptan Alastair Cook yan yatmaya döndüğünden etkilendi ve bir top atmaktan daha iyi geçti ve Alauddin Babu tarafından 56’ya düşürülmeden önce iplikçilerle çalışmaya başladı.
Bu, Kevin Pietersen’i kırışık haline getirdi ancak Babu’nun son derece şüpheli bir kararın verdiği birçok topun kurbanı oldu.
Luke Wright, Tapash Baisya’nın Collingwood ve Matt Prior (sekiz) olmak üzere üç topu almak için kötü bir başlangıç ​​yaptıktan sonra 25’e doğru üç damlasından faydalandı.
Ancak, geçen hafta evlat edinilen ülkesi için nitelikli olan ve gösteriyi çalanlar olan Lions’ı etkilendikten sonra son dakikada bu tura çıkarılanlar Kieswetter’dı. Altı ocağının beşi topçu kafasının arkasına çarptı, ikisi uzun boylu iplerle ipleri 20 metre kadar temizledi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.