Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Kuşadadasının Yakışıklı Beyleri, Benimle Tanışmak İstermisiniz?

  • Listed: 6 Nisan 2018 16:30

Kuşadası Escort İlan Açıklaması

Selam Kuşadalı Beyler

Beni daha iyi tanımak için zaman ayırdığınız için teşekkür ederim. İsteğiniz üzerine ulusal ve uluslararası seyahat etme yeteneğine sahip bağımsız bir arkadaşım.

Hayatımın birçok yönü var ve çok çeşitli aktivitelerim var. Bu, dünyanın en büyüleyici beylerinin bazılarıyla tanışmamı sağladı.

Her şeyi başarmış olan seçkin bir beyefendi misiniz? Evet cevabını verdiyseniz, mesleğinizde başarılı olduğunuzu, çok destekleyici bir kadınla evlendiğini, güzel çocuklarla evlendiğini ve harika bir toplulukta yaşadığınızı hiç şüphem yok.

Siz yine de bir şeyin eksik olduğunu hissedersiniz. Ofiste uzun bir günden sonra kapıdan geçtiğinizde sıcak bir selamlamayı kaçıyor olabilirsiniz ya da takdir ettiğiniz, duyduğunuz ve harika bir beyefendiye hayran olduğunuz duygusunu özlüyorsunuz.

Belki de eksik olan bir tutkudır: Ortağınız hakkında uzun zamandır hissetmediğiniz tutku. Eğer bu doğru çalarsa, sadece sizi arzu edilen ve takdir edilen hissettirmekle kalmayacak, aynı zamanda unutulmaz romantik aralar oluşturacak mükemmel bir kadın olabilirim.

Anal İlişkiye Giriyorum.

Ad Reference ID: 535ac77669e6df8

No Tags

40 total views, 1 today

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.

yesilcafe.com