Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Kylie Minogue Dannii’nin gök gürültüsünü çaldı

  • Listed: 10 Ekim 2017 20:10

Description

Fakat bu sansasyonel fotoğraflarda, Kylie Minogue, korkunç İki Teyze’den daha pop vixenidir.
Wow şarkı stresinin kızkardeşi Dannii Minogue’nun yeni gelişini umutsuzca bekliyor olması, ancak yanlışlıkla onun heyecan sayfasında bu boğucu photoshoot’tan snap yaparak gök gürültüsünü çalmış olabilir gibi görünüyor.
Parmaklarıyla kaplı kilitlerini parmaklarıyla geçiren vampir siyah deri bir bas basmıştı, pint boyutlu pop prenses, yakında çıkacak bir Vogue baskısı için cıvıl cıvıl Señorita.
İspanyol modeli Andres Velencoso ile tanışan Kylie, daha sonra kameraya açık ağızlı bakarken siyah korse figürüyle sarılmış.

    Fotoğrafları hayranlara yöneltti ve şunları söyledi: “İspanyol Vogue’nun kapağını kontrol edin! Güzel Ibiza’da fotoğraflandı :)”
Görünen o ki, Londra merkezli pop prenses, güneşli yerine Britanya soğukkanlılığından bir ara vererek “Acele edin ilkbahar!” Başlığını ekledi.
Evinde Melbourne, Avustralya’da kış tatilinden kısa süre önce döndüğünü söyleyen 41 yaşındaki adam, yoğun bir 2010 yılı için hazırlandı.
On ikinci stüdyo albümünü nisan ayında yayınlamaya hazırlanıyor çünkü bu albüm, Scissor Sisters, Xenomania ve RedOne’dan (kooky şarkıcısı Lady GaGa’yla çalışmasıyla ünlüdür) en sevilen Jerry Shears’ı içeriyor.

    Kylie kardeşi Dannii ve erkek arkadaşı Kris Smith’in bebeğe olan haberi için çift tebriklerini tweet ederek kutluyor.
Onun heyecan sayfasında yazan, o şöyle dedi: “Tebrikler ablam Dannii ve eşi Kris mutlu haber !!
“Ben bir Aunty olmaktan çok heyecanlıyım !! WOW WOW WOW! Xxx”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.