Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Les Parry yeni role soğuk su döküyor

  • Listed: 9 Ekim 2017 20:15

Description

Fakat oyuncuların ağrılarını ve soylarını başlangıç ​​XI’yı toplatarak tedavi etmeyi istemek onu kısaca attı. “Bekçi görevini üstlenmem istendiğinde büyük bir şok oldu,” dedi Parry.
“Bunu yapmak zorunda kalacağımı hiç düşünmemiştim. Televizyonda Kayak Pazarını izlemek gibi. Siz buna ‘ben gitmek istiyorum’ diye düşünüyorsunuz. Ama asla bilemezsin.
“Ama ben düşündüğümde, kulüpte başka ilk tecrübe sahibi bir takım vardı? O zamanın fikri olan gemiyi neden istikrarlı tutabileceğini düşündüklerini anladım. “Tranmere başkan Peter Johnson, eski İngiltere’yi terk ettikten sonra 18 yıl önce kulüple nitelikli bir fizyo olarak katılan Parry’e döndü ve Ekim ayında Liverpool’un kanat oyuncusu John Barnes.
Tranmere, açılış 11 League One oyunlarından sekizini kaybetmiş ve unutulmaya doğru sürüklenerek tablonun en altındaydı. Bir tıbbı bir şekilde göndermek mantıklı geldi.

    Parry’nin ilk çekincelerine rağmen, şüphesiz en büyük kültür şoku Tranmere oyuncuları için geldi.
Sonuçta, siyah şort giyme alışkanlığının farkında olarak, 2006’da Red Nose Ren Geyiği Rudolf’un rengine bir Noel single’ı ‘Beyaz Ayaklar Parry’ ediyorum “kaydeden birisine” gaffer “eden birini çağırmakla ilgili garip bir şey var gibi görünüyordu ve hava ne olursa olsun beyaz tişörtü.
Ya da “Les Parry’nin Mezbaha Yardımı” adı verilen maç gün programında hala acerbic bir sütun yazan birine cevap vermekle birlikte, acımasızca mickeyi oyuncuların ve hatta kız arkadaşlarının dışına çıkardığı için “Kaba Muamele” olarak değiştirildi.
Veya koçun arkasındaki oyunculardan yemek hazırlayacak olan adamın uzak yolculuklarda emir alması.

    Parry kasıtlı olarak kendisini Prenton Park’taki esprilerin kıçına çevirdi ancak eski oyuncular Shaun Garnett ve Wayne Allison’la birlikte Tranmere’yı ayakta tutmakla suçlanıyor.
“Oyuncularla tamamen aynı ilişkiye girdiğimi düşünüyorsam kendimi şaka yapardım, çünkü artık bir ya da iki kişi benimle daha fazla konuşmaz” dedi.
“Tuhaf bir şekilde, ekibin dışında bıraktıklarım onlardı ve onlarla şaka yapma seviyesi öyle değil. Bana telefon etmiyor ya da beni eskiden olduğu gibi yemek için davet etmiyorlar.
“Oyunculara katılmadıklarını söylemekten nefret edeceğimi düşündüm, ancak kulübün iyiliği için kararlar aldığınızı biliyorsunuz.”

    Ruhlar derhal kaldırıldı ve Tranmere küme düşme bölgesinde kalmasına rağmen şimdi alttan üçüncü, emniyetten üç puan.
Parry’nin etkisi, Johnson’u sezon sonuna kadar sözleşmesini uzatmaya ikna etmek için yeterliydi. Yük yönetiminin getirdiği bazı şeyleri hafifletmek için yakında yeni bir fizyoterapi atacak, ancak iki mesleğin iç içe geçmiş olduğuna inanıyor.
“Büyük çapraz geçiş var,” diye ekledi Parry, şimdi Scunthorpe’de görev alan eski Tranmere kalecisi Nigel Adkins’in yolunu izliyor.
“Fizyotun işinin en büyük kısmı insan yönetimi. Bu ultrason çöplerini unutun, bir fizyo olarak göreviniz yöneticiye, Cumartesi günü mümkün olan en kısa sürede onu seçmesi için takımdan birçok oyuncu çıkartmaktır.

    “Çengel ya da dolandırıcılıkla, bazılarını atlattın, biraz çizin, bazılarını görmezden gelin ve bu işteki beceri. Birinden diğerine aktarılan en büyük unsur budur.
“Başkan için büyük bir karardı. Oyunla çok uğraşan, tonlarca insanla röportaj yaptığını biliyorum. Bu yüzden benimle yapışmak büyük bir karardır. ”
Wolves’ı yarınki FA Kupası’ndan dampinglemek cesur bir CV’ye iyi gelirken Parry, Wembley’de Tranmere’yi liderlik etmeyi hayal etmediğini itiraf edecek kadar dürüst.
“Sonuç elde edersek harika bir gün olur, ancak önümüzdeki hafta Gillingham’da kazanacağımız kadar iyi değil” dedi Parry. Gerçek bir yönetici gibi konuşuluyordu. “Artık benimle konuşmayan bir veya iki kişi var”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.