Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Lobi iddia ederek kahverengi ‘dehşete düştü’

  • Listed: 7 Ekim 2017 19:45

Description

Sunday Times gazetesine göre, iki eski Çalışma bakanı gizlice çekildi ve Hükümet bağlantılarını ve uzmanlıklarını nakit olarak sundular.
Eski silahlı kuvvetler bakanı Adam Ingram ve eski spor bakanı Richard Caborn, herhangi bir kuralın bozulduğunu ve yorumlarının “bağlam dışına” alındığını söylediğini reddetti.
Ancak benzer iddiaların ardından geçen hafta üç eski İşçi bakanının Parlamento’daki partisinden uzaklaştırılması söz konusu.
Bay Brown, BBC İskoçya’nın Politika Şovuna şunları söyledi: “İkinci görevime sahip olmayan milletvekilleri için çok güçlü bir dava var,
Bence insanların ne zaman Parlamento üyelerini seçtiklerini veya seçtiklerini, ilk önceliklerini, ilk işlerini, ilk bağlılıkları, kendi unsurlarının ihtiyaçlarını karşılamaları gerekiyor.
“Ben her zaman bir şekilde davrandım ve diğer milletvekillerini bir şekilde davranmasını isterim, bu ilk öncelikin kurucuların çıkarları olduğu açıktır.”
Bay Brown, milletvekillerinin gelecek için “açık ve şeffaf” olacak hatalar sonucu yeni bir sistem yerleştirildiğini söyledi.
“Bu nedenle, tüm milletvekillerinin faaliyetleri net olmalı” dedi.
“Lobicilik çıkarları için bir kayıt olması gerekiyor, harcama sisteminde açıklık ve şeffaflık olması gerekiyor.” Gördüklerimden dolayı dehşete düştüm – hakkında hiçbir şey bilmediğim halde yaşandığını gördüğüm bazı şeylerden korktum. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.