Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Maguire, genç aslanların Euro finalleri için daha fazla galibiyete ihtiyaç duyduklarını söylüyor

  • Listed: 4 Ekim 2017 16:40

Description

Çocuk patronu, Belarus’taki her iki rakibi ve Group Ten’deki son maçta favori Avusturya’yı yenmek için gerekli olmayabileceğini düşünüyor ancak forvetçi “Sanırım muhtemelen iki galibiyet almalıyız” diye itiraf etti.
İskoçlar şu anda Avusturya ile gol farkı bölümünün üstünde ancak Belarus, eldeki bir oyunla sadece geride kalan bir noktadır ve açıkça 11 Ağustos’daki diğer iki ülke arasındaki çatışma önemli bir fikstür olacaktır.
Fakat Falkirk Stadı’nda hafta ortası berabere biten Maguire, kampanyalarından birincisini alan bir takıma teslim olan noktalardan hala kurtuldu.
“Eğer Azerbeijan aleyhindeki bu maçtan sonra giyinme odasına girdiyseydin ve hakkında bir göz atınca herkesin kafaları düşmüş olurdu ve şimdi bile bunun iki puanla grubun en üst sıralamasında bulunma şansının farkındayız” dedi.

    “Ama kendimizi almak zorundayız, herkes bizim için büyük bir şans kaybettiğini bilse de yine de iyi bir konumdayız, umarım bizleri ısırmak için geri gelmez ama biz pozitif kalıyoruz. grubun en üst sırasındayız ve Azerbejana karşı yaptığımızdan çok daha iyi oynayabileceğimizi biliyoruz. ”
“Gidişatıma parmağını koyamam” diye devam etti Maguire. “” İlk oyundan sonra ne kadar kolay olacağını düşünsek de bilmiyorum, ama tamamen farklı bir yönü vardı ve bizim için zor yaptı. Ekolayzır’ı aldık ve on kişiye düştükleri zaman, denemek ve ilerlemek için harika bir fırsattı, ancak ihtiyaç duyduğumuz kazanımı alamadık.

    “Umarım şimdi, ihtiyacımız olan ikisini de alacağız ve bence bunu alacağız, ancak Beyaz Rusya’ya zorlu bir yolculuk olacak, fakat onlara karşı St.Mirren Park’ta göstermiş olduğumuz gibi dövüşebildiğimizi açıkça gösterdik Avusturya’da zaten iyi bir performans sergiledik ve oğlanlar onları eşleştirebileceğimizi ya da yenebileceğimizi söyledi. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.