Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

McCanns polise şikayet et

  • Listed: 10 Ekim 2017 11:15

Description

Kate ve Gerry McCann, kızlarının öldüğünü iddia eden kitabının yasaklanmasına yönelik olarak Amaral aleyhinde yasal işlem başlatmış durumda.
Şimdi çift, resmi olarak, davanın kapanmasından önce Madeleine’in kaybolmasıyla ilgili polis soruşturması hakkında bilgi vermekle suçluyor – Portekiz’de cezai bir suç.
McCanns’ın Portekizli avukatı Isabel Duarte, davanın adli gizlilik süresinin Temmuz 2008’de kaldırılmasından birkaç ay önce kitabının taslağını yayıncılarına göndererek Amaral’ın yasayı çiğnediğini iddia etti.
Avukat, eski polis memurunun dava dosyalarında olmayan soruşturma ile ilgili gerçekleri açıkladığını da iddia etti.
Portekiz savcısının, eski dedektifin cevaplaması için bir dava açıp açmadığı konusunda karar vermesi gerekecek.
Leicestershire, Rothley’den Bayan ve Bayan McCann, 41 yaşındaki Bay, Amaral’ın Maddie: Yalan The truth adlı kitabındaki yasağını bozma girişimini duymak için bu hafta Portekiz’e uçtu.
Yargıç Maria Gabriela Cunha Rodrigues’in kararını doğrudan Şubat ayı sonundan önce McCanns ve Bay Amaral’a göndermesi bekleniyor. Bayan Duparte, kitabın yasaklanması öngörüsünün daha sonraki bir tarihte kalıcı kalması gerekip gerekmediğine ilişkin tam bir duruşma olacağını söyledi.
McCanns ayrıca, Portekiz’deki Bay Amaral’a karşı ayrı davalarda hakaretten ötürü 1.2 milyon euro (1.08 milyon £) tazminat istiyor.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.