Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

McCartney’de ‘daha az et yiyin’ sürücüsü

  • Listed: 11 Ekim 2017 11:25

Description

Etsiz mesajı Brüksel’e götürdü ve bir Avrupa Parlamentosu konferansına uyarlanmanın mümkün olduğunu söyledi – ve bir günde bir etin daha az yediğini CO2 emisyonlarını azaltmak için genel bir çabaya büyük bir etkisi olabileceğini söyledi.
Parlamento salonunda, iklim değişikliği ve gıda uzmanları olarak Parlamento salonunda konuşan Avukat, “Bu sadece bana, vejetaryen olmama değil, Birleşmiş Milletler’in Hayvancılık Long Shadow adlı bir raporuydu; bu da beni ilgilendiriyor.
“O günden bu yana çok daha fazla çalışma yapılmış ve şahsen bir şeyler yapmak için acil bir ihtiyaç olduğunu düşünüyorum: Hayvancılık endüstrisi, her türlü ulaşım aracından daha fazla sera gazı üretiyor – araba, uçak, kamyon – bir araya getiriliyor.
“Arabaların bu kötü adam olduğunu düşünüyoruz, ancak hayvancılık daha otlar, ormancılık için ormansızlaşmayı veya hayvan yemini artırmak için bahsetmiyoruz bile, üretiyor – tahıl ürünlerinin üçte biri hayvanlar için yetiştiriliyor.”
Sir Paul, “ineklerden salınan gazların metan” takıntılı “olarak nitelendirdiğini iklimin on yıllarca” aşağılayıcı “olacağını söyledi:” İnsanlar yapabilecekleri konusunda kafası karışıyor – haftada bir etsiz vakit çalıştırabiliyorlar. Bir zamanlar ilginç içine gir. ”
Sir Paul, ABD iklim değişikliği uzmanı Al Gore’dan “Etsiz Pazartesi, küresel kirliliğin azaltılmasına yönelik bir stratejinin sorumlu ve hoş geldiniz bileşenidir” ifadesini okudular.
“Küresel Isınma ve Gıda Politikası: Düşük Et = Daha Az Isı” konferansında arkadaşları olan İklim Değişikliği Hükümetler Arası Panel Başkanı Dr. Rajendra Pachauri, ısrarla Sir Paul’a şunları söyledi: “Haftada beş ya da altı güne kadar et kesme kesinlikle bir fark yaratacak. ”
Ancak İrlandalı MEP Mairead McGuinness olaya şöyle dedi: “Okulumuzda, ruhumuzu kurtarmak için etten vazgeçmesi söylendi ve şimdi gezegenimizi kurtarmak için Pazartesi günü etten vazgeçmemiz söylendi ve açıkçası, iş.”
“Tarımın ve hayvancılığın bir sorunun parçası olduğuna inanıyorum, ancak bunlar sorun değil, Avrupa tarımında emisyonları azaltmak için büyük çaba sarf edildi ve araştırmalar daha fazla ilerleme kaydedileceğini gösteriyor.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.