Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

McLeish Blues sözleşmesini genişletmek istiyor

  • Listed: 10 Ekim 2017 13:00

Description

McLeish, St Andrew’u iki yıl önce bitirdikten sonra Steve Bruce’u değiştirirken imzaladığı şu andaki anlaşmadan 18 ay kaldı. Rafael Benitez’in Anfield’ten ayrılması gerekiyorsa, Liverpool’un yöneticisi olarak yarışmacılardan biri olarak lanse edildi. Ancak eski İskoçya ve Rangers patronu, midlands kulübü ile zamanlarını uzatmanın kapsamının uzun vadeli bazda en iyi uçuşta oluşturulmasını umduğunu ümit ediyor.
Dedi ki: “Bir sözleşme incelemesi olmalı mı, neden olmasın?” Antrenörlerim bir incelemeyi hak ediyor ve hepimiz bunun için erişilebilir durumdayız, evet “dedi.
Ekibin şu ana kadar ekibi kurduğumuz yolun bize ilerleme alanı bulacağına, kendimizden çok ilerlemedik, güzel bir şekilde inşa ediyoruz.
“Sözleşmem hâlâ 18 ay kaldı, bize bunu uzatabileceğim bir kapsam olduğunu düşünmek isterim, burada vakıf kuruyoruz” dedi.
McLeish ekledi: “Başta söyledim ve birkaç kişi bu yorumları hakkında şüpheciydı, Birmingham City’in Premier League’de bir fikstür olmasını istiyorum, onun içinde yukarıdan aşağıya değil.
“Biz henüz ordayız değiliz, ancak bu adımı atabilirsek, bizim için orada.”
McLeish, Birmingham’da inşa etmeye çalıştığı genel yapının iyileştirilmesi için hala yer olduğuna inanıyor.
“İzcilik açısından hala kısa sürüyoruz” dedi. Carson Yeung (yeni kulüp sahibi) ve yönetim kurulu genel olarak destek aldı.
“Gerekli olan eklemeler daha fazla ilerlemeye devam etmeliyiz, örneğin fizyotoksisite eksikliği söz konusuydu, personelini bütçeye dahil edebilmeliyiz” dedi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.