Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

McLeish Boyd için anlaşma istiyor

  • Listed: 10 Ekim 2017 20:15

Description

Ve Aston Villa orta saha oyuncusu Craig Gardner’ın 3.5 milyon sterlinlik bir anlaşma imzalamaya kapanıyor.
McLeish, normalde potansiyel aktarma hedefleri hakkında konuşmaktan çekindi ancak yaz aylarında sözleşmeden çıkan Boyd ile ilgili olarak “bazı işler yapmak mümkün olabilir” diye itiraf etti.
McLeish, Ocak aktarma penceresi kapanmadan önce Boyd’un Blues’la bir ön sözleşme imzalamasını istemektedir.
McLeish şunları söyledi: “Kimseye teklifte bulunduğumuzu onaylayamıyorum, diğer kulüplerdeki oyuncular hakkında konuşmak adil değil, ancak Boyd yaz aylarında sözleşmeyle bitti ve orada biraz iş yapmak mümkün – ama Ben kendime bağlı değilim. ”
Boyd ayrıca Aston Villa’ya yapılan bir hamle ile bağlantı kurdu ancak Carling Cup finalistleri, eski Kilmarnock oyuncusu için bir adım atmaktan uzak durdu.
McLeish, düzenli ilk futbol takımının güvenliğini sağlamak için Villa’dan ayrılmak isteyen Gardner’ın büyük bir hayranıdır.
İlk teklifin – 3 milyon sterlin civarında olduğu düşünülen – Villa tarafından reddedildi ancak McLeish, anlaşmanın daha sonra değil daha erken yapılması gerektiği konusunda iyimser.
McLeish şunları söyledi: “Son yaptırım açısından patronlardan (Birmingham’da) ilerlemeyi bekliyoruz, fakat bir anlaşmaya çok yakınız.
“Craig, çeşitli pozisyonlarda performans gösterebilen bir oyuncu ve bunun gibi bir oyuncu kadro gücü bakımından altın değerinde.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.