Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Me: Yetkili Biyografi: Byron Rogers

  • Listed: 10 Ekim 2017 23:05

Description

“Galler,” diyor Rogers, “Tibet dışındaki en konvansiyonel topluluk.” Aşırı veya renkli olan herhangi bir şeyin ortadan kaldırılması gerekiyor.
Parlak kahverengi mobilyalarla doldurulmuş pırıl pırıl örnek evler ve terasları, yağmurda Beddgelert’in köşeli stags’lerin siyah renkte gravürleri veya bembeyaz süslemeleri ile süslü anlatıyor. Genellikle ön odada bir ceset vardı; ölüleri görmek, Galler’de hafif eğlence için geçti.
Kadınlar zaten şovu yönettiğinden, Galler’de feminizme hiç ihtiyaç duyulmadı. Gal bayanları, Grimm Kardeşler masallarına girmeden, başka hiçbir yerde bulamadığınız vahşi boks cücelerinden oluşan bir yarış.
Onlar kendi dünyalarındaki Gal’de yaşıyorlar. Black Death’i hatırlayan ve Hitler’in Aberystwyth’de koleje gittiği kesin bir gerçek olduğu için Pembrokeshire’deki insanlarla hala tanışabilirsin. Rogers, “Tanrı içeride görebileceği” için bir pazar günü bir makas almaktan çok fazla şey biliyordu.

    1942’de doğan Rogers, kapılar ve tabutlar konusunda uzmanlaşmış bir marangoz oğluydu ve şık bir çocuktu ki, gençlik yıllarına kadar kendi ayakkabı bağı bağlamamıştı.
“Kibirli ve kötüye” sızan spor öğretmenleri arasında yapılan zorbalığa maruz kalma olayından başka, eğitimine atlıyor, yıllarını Oxford’daki bir burs okuru olarak hiç bahsetmiyor ve birdenbire yerel gazetelerde genel muhabir olarak çalışıyor.
Rogers Fleet Caddesi’ne terfi ettirildi, orada gerçek bir editör ile görüşmeye geldiğinde William Rees Mogg’un yönetici bir lavaboya kaybolduğunu görüyordu. Şimdiye kadar gördüğü en etkileyici görüş, bu gazetedeki suç yazarıydı ve “14 düz konyakıyı uzaklaştırabilir” ve kusursuz kopya yazmaya devam edebiliyordu. Elimizden gelen her şeyi yapacağız.

    Rogers, nişini bir renk takviyesinde buldu ve orada yüzyılın sonlarında kaldı. Wales Prensi kişisel konuşma yazarı olarak Buckingham Sarayı’na gitti. Charles “şaşkınlıkla fotoğraflarına benziyordu, sadece daha küçüktü” diyor Rogers; beni yüksek sesle güldüren bir cümle.
Prensin ev işleri personeli “Julian Clary’den daha fazla kamp” idi ve Rogers, insanların, Kraliyet Majestelerinin henüz gelin bulamadığını çok endişelendirdikleri izlenimi uyandırdı.
1980 yılına gelindiğinde Rogers, yerel publarda huzur bulmak için Northamptonshire’a emekli olmuş, zil sesleri ve sıçan yakalayıcılarıyla sohbet edebilmiştir. Birkaç yıl önce RS Thomas adlı şair hakkındaki kitabını yazarken kendisinin bir as biyografi olduğunu kanıtladı. O şimdi bir şöhret otobiyografisi.

    Bu ustalıkla slapdash, ya da kaleydoskopik olmalıyım, kitap mutlak bir sevinçtir. Rogers parıldayan, sıcak kalpli ve absürd benzeri olmayan bir anlam taşıyor.
VERDİC 5/5
Aurum, £ 16.99

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.