Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Muhteşem ikili ev sahipleri tutun

  • Listed: 10 Ekim 2017 02:15

Description

Altı-çift kişilik takım çifti kesintisiz 70’li ayağı çay ekibini 230 kişiye götürdü ve İngilizlerin engellenmesi gereken 34 maddelik küçük bir hususu da geçen yıl Cardiff ve Centurion’da rakip olabilmek için bu üçüncü testte hayatta kalma ihtimalini düşünmeye başlayabildiler .
Onları idare ettikleri takdirde, İngiltere artık bir maçla birlikte 1-0’lık seriyi kaybedemeyecekti.
Kazanmak için dünya rekoru kıran 466, İngiltere, muhtemelen umut edebileceği en iyi maçı oyunun başında biliyordu ve zorlu bir çıkmaza girdi.
Öğleden sonra karanlık bir öğleden önce Jonathan Trott ve James Anderson, Güney Afrika’yı ilk 11’e kadar dışarıda tutmuşlardı.
Bununla birlikte, 45 dakika konsantrasyonun ardından Anderson, muhafazasını dokuz yıl kaybetti ve bir talihsizliğe neden oldu. Bir Paul Harris tam atışında sıralamada topu çizmesinin önüne yasladı ve Ashwell Prince tarafından geriye kısa sürede tek elle yakalanması için geri uçtuğunu gördü.
Yeni yargıç Collingwood haklı olarak gözden geçirdi ve Güney Afrika Harris’in kendisini ilk kayda kaydıracaklarını düşündüğü Tony Hill’in kararından sağ kurtuldu.
Ancak Trott 42 yaşına düştü ve Dale Steyn’den güzelliğe geri döndü ve arka ayağının kapısından atmak için geri adım attı ve kütüğü geri döndürdü.
İngiltere’nin son iki uzmanı Collingwood’u (31 dışarıda değil) ve Bell’ı (38 no’yu) sadece ayarlamak için değil bu şekilde kalmalarına ihtiyaç duydu.
Hepsi kararlıydı ve öğle yemeğinden sonra beşinci Güney Afrika 180’de ikinci yeni topu alırken olmalıydı. Steyn ve Morne Morkel, her seferinde oyun oynadılar, özlüyorlardı ve bazı ıstıraplar – bazıları acı verdi – ancak ikinci seansta başka bir taktirde istenilen etkiyi yöneten yoktu.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.