Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Murray olgunluğun gelişmesinden memnun

  • Listed: 10 Ekim 2017 22:45

Description

22 yaşındaki beşinci çekirdek, 6ft 9in Amerikan servisinin verdiği tehdidi geçersiz kılmak ve 7-6 (7/4) 6-3 6-2 kazanmak için mükemmel bir idam planı hazırladı. Daha sonra Scot, kritik zamanlarda rakibinden üstün çıkma kabiliyeti, başta test edildiğinde başarısı açısından çok önemli olduğunu söyledi.
2005 yılında ATP Tour’a katılan Murray, “Bir çok şey, önemli noktalarda ne yapacağımı bilerek, bazı rakiplerini oynamak için en iyi yol olduğunu bilerek, tecrübeyle geliyor” dedi. “Aşağı olduğumda, bir sürü kazandı , akıllıca davrandı, sadece bütün zamanımı düşünüyordum. ”
Murray, Rod Laver Arena sahasında iki saatlik bir sürede bir gülümsemeyle sadece sekiz kusurlu hata yapmadığı için çok yönlü tenis oyuncusu gösterildi.
Murray, savunan şampiyon Rafael Nadal’ı bir sonraki final maçında karşı karşıya kalacak, ancak şu an İskoç karşı oynadığı performansa yoğunlaşmakla yetindi ancak Scot Bir kravat molası vermeden önce ilk set.
Bundan sonra Murray’ın üstün zindeliği açıklandığı için önemli bir an geçti ve maçla birlikte kaçtı.
“Sanırım bu olgunluk meselesidir” diye ekledi. “Sıkı durumlarla daha iyi başa çıkmayı ve odaklanmanın daha uzun süre devam etmesini öğreneceksin.
“Bazen geçmişte 18-19 yaşındayken işime başlamış olabilirim veya bir sonraki adımda ne yapmam gerektiğini düşünmüyordum ve geçmişte neler olduğunu merak ediyordum.
“Şimdi, bu sadece her noktaya odaklanıyor, bu nedenle doğru kararı daha sık yapıyorsunuz.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.