Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Neden Everton’un Tim Cahill yönetim oyunu oynamayacak

  • Listed: 2 Ekim 2017 14:40

Description

David Moyes’in yangın altına girdiği bu sezonun başlarında “çılgın günler”, Everton’ın orta saha yıldızı Tim Cahill’i futbol yönetiminin kesinlikle sınır dışı olduğuna ikna etti.
Geçen hafta Goodison Park kaptanı Phil Neville tarafından Everton efsanesi olarak etiketlenen 30 yaşındaki Aussie kalbini koluna takıyor – bu özelliği futbol taraftarlarına burada ve Down Under’de yaşatıyor.
GENEL SEÇİM 2010: SON HABERLER ALIN VE BURADA ANALİZ …
Asla sahada durmaz ve aptalca acılar çekmez. Bu, Everton’da kemerinin altında altı mevsimi olan Cahill’in şu anki kampanyaya, kulübün kekeleme yaptığı sırada sonbaharda tekrar olayları örtbas etmelerini sağlayacak bir son vermesine izin vermiyor.
“Şu an çok heyecan verici olabilir, ancak uzun bir sezon cehennemdi” dedi. “Yavaş başladı ve bazı sert dersler çok hızlı bir şekilde öğrendim. Savaşmak zorundasın Ayağa kalkmalı ve sayılmalıdır.

    “Fakat ben de sorgulanmakta olan yöneticiyi hatırlıyorum. Bu, hayatımda gördüğüm en çılgın şeylerden biriydi.
“Yönetici Everton’un şimdiye kadar ürettiği en iyi yeteneklerden biri olmasına rağmen çocukları zorlamak zorunda kaldı ve bazı mahalle eleştirileri alıyordu.
“Bu kulübün neyle ilgili olduğunu geri dönüş yolumuzu gösterdik. Uzun zamandır burada olan oyuncular, özel bir şeyler yaratmaya çalıştıklarını biliyorlar.
“Bizim için bunun en büyük kısmı müdür, personel ve başkan. Menajerden ayrılın ve oyunculara da katılın.
“Bu gün ve yaşta, özellikle oyuncuların gideceği fiyatlar konusunda bir yönetici olmak istemiyorum ve Everton gibi kulüplerin bununla yarışamayacakları gerçeği”.

    Everton’ın küme düşürmeye başladığı umutsuz bir başlangıcından bu yana, normal servis Moyes’de devam etti ve bugün onun tarafı Fulham ile bir Europa Ligi kazanmak istedi.
“Yöneticinin neredeyse imkansız bir iş çıkardığını düşünüyorum. Uzun ve kısa, paramızın olmadığı “diye itiraf etti Cahill.
Şaşırtıcı değil, çünkü aynı cesur, mücadeleci nitelikleri paylaşıyorlar, bu da Cahill ve Aussie hızlı bowlingçi Brett Lee’nin harika arkadaşları. Her ikisi de Avustralya’da muazzam şahsiyetler.
“Sanırım benzeriz. Biz ikimiz de savaşçıyız. Bu, Aussie ruhunun tümüyle ilgilidir “dedi.
Cahill ve onun Socceroos’u İngiltere’de yaz aylarında Dünya Kupası’nda çarpışmaya gidebilirler. Gerek İngiltere gerekse Avustralya’yı kendi gruplarından almalarını sağlamak, 16 turda başı şans olasılıklarının yüzde 50’sine sahip olacak.

    “Bu Dünya Kupası’nın en büyük oyunlarından biri olurdu,” dedi Cahill.
“Küller ve ragbi ile dostça bir rekabet var, ancak bu toplantı çok yangın çıkacaktı.”
Kariyeri İngiltere’de sona erdiğinde vatanına geri dönecektir.
“Kesinlikle geri gideceğim. Ailem burada ve çocuklar açık havada daha fazla yaşamak daha hoş.
“Fakat burada çok mutlu oldum ve Phil Neville için söylediği şeyin muazzam olduğunu söylemek için.”
Cahill’den burada yönetmelerini söyleme …
Tim Cahill, Fairbridge, Liverpool’da konuşarak, dezavantajlı gençlere yönelik yeni bir medya paketini açtı. Bu plan, Premier League ‘Creating Chances’ ve Everton Vakfı tarafından desteklendi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.