Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Nenad Milijas Gary Megson’dan ayrıldı

  • Listed: 11 Ekim 2017 15:20

Description

SUPER Serb oyuncuları Nenad Milijas, Bolton taraftarları patron Gary Megson’ı devreye sokarken bir şaşkınlık hedefine girdi.
Kurtlar, ilk galibiyetlerini dokuz maçta tamamladılar, oysa sonuna kadar oynamaya devam ediyorlardı. Bolton taraftarları “Megson out” ve Kurtlar destekçileriyle bir araya geldiler; yenilgi kazanmaksızın on beş oyun bıraktıklarında “Sabaha karşı görevden alınıyorsun” diye bağırdı.
Ancak Megson, Wolves’ın ofsaytında oynanan Jody Craddock oyuncusu ile mutlu olmayacak. Milijas’ın ikinci yarıda yaptığı grev, Red Star Belgrad’dan 2,6 milyon pound’luk bir hareketle oynadığı ilk golü yakalayarak nefes kesildi.
Pek çok gol gibi gözükmüyordu, ancak orta saha oyuncusu kaleci Jussi Jaaskelainen ile şık bir vuruş vaat etti ve net bir şut çekti.

    Bolton devrilmedi ve İsveçli forvet Johan Elmander 11 dakika kala geri getirmek için tezgahtan çıktı. Megson’un adamları sonra geç bir noktayı aramak için Kurtlar’ın her yerinden toplardı, ancak net bulamadılar.
Sonuç, Kurtlar’ın patronu Mick McCarthy’nin hangi tarafı altta kaldıklarını baskı altına almalarının bir kısmını hafifletti.
Ancak, doğru zamanda formlarına çarpmışlardı ve McCarthy ve Megson sarsak kalmasına rağmen, tekrar ateş altında olan Bolton patronuydu.
Kurtlar formunu doldurmak için yalnızca 122 saniye geçti – ve hedefi tanıdık geldi.

    Milijas’ın serbest vuruşu Christophe Berra tarafından yapıldı ve Craddock, sezonun dördüncü periyodunda ağın çatısına çıkardı ve Wolves’ın en skorer ismi oldu.
Ancak forvet, ofsayt pozisyonunda görünüyordu ve Craddock’un Stoke’taki 2-2 berabere attığı golün bir kopyasıydı. O da Milijas tarafından kuruldu ve daha sonra ofsayt gösterdi.
Craddock’un golünün sayılmaması gerektiğini itiraf etmesine rağmen, McCarthy şikayetçi değildi.
O “ofsayttı” dedi. Bir şans daha hak ettiğimizi söyleyebilirim, çünkü bütün sezon boyunca çok fazla şey yaşadık, ancak Gary Megson’dan daha fazla hak etmiyorum “diye ekledi.

    Ancak, Milijas’ın grevinden yeterince yararlanamadı: “Kulübe getirdiğimiz ve imzaladığımıza inandığımız şey budur. Hemen yerleşmedi ama bugün satın aldığımı düşündüğüm şey buydu. ”
Megson için neşeli olmak için bir neden yoktu ve o da: “Maçta bulunan oyuncu ofsayttı. Şok edici bir karardı. Hakem Chris Foy, bayanlar tarafından üzülüyor ve yarım saatte bunu söyledim.
“Kutudan bir kameraya sahip olmayı öneriyorum, ancak o olay için bir kameraya ihtiyacınız yok. Çok açıktı. ”
Megson, sonuçta çuvalın altına itildiğinden korkmadığını belirtti ve “İnsanlar baskı hakkında konuşuyor, ancak bu ülkede işsiz olan üç milyon insan var” dedi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.