Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

New London Kozmetik Cerrahi Kliniği, Nicky Hambleton-Jones’un Yardımıyla Başladı

  • Listed: 11 Ekim 2017 09:25

Description

Transform’un en yeni Londra kozmetik cerrahisi, 100’den fazla insanın desteğiyle başlatıldı. Bu konuklar Ünlü MasterChef’den Lis McClarnon, Big Brother’ten Markus Akins ve Chanelle Hays ve Charlotte Mears modelini içeriyordu. Brentford’daki bu modern Abbey Riverside klinik, Transform tarafından 4. Londra kozmetik cerrahisidir. Bu, onu Birleşik Krallık’ta kozmetik cerrahların ve tesislerin en uzun ve en büyük kurulu grupları haline getirir.
Akşamın en önemli noktası, 10 yaş altı Nicky Hambleton-Jones’un güzellik, stil ve ilgili konularda bir konuşma ve ardından da bir Soru-Cevap dönemi izledi. Nicky, görüntü ve güzellik alanında önde gelen bir uzman, nitelikli bir Diyetisyen, İngiltere’de erkek ve kadınlar için en üst düzeyde kişisel stilist ve ilham kaynağı olarak değerlendiriliyor. Herkesin çok çalışmak zorunda kalmadan harika görünebileceğine inanıyor.

    Bir katılımcı Nicky ile kişisel bir danışma akşamının ödülünü kazandığını keşfetmek hoş bir sürpriz oldu. Kazanan, Feltham’ın Martina Maran’ı, mutluydu ve Nicky’den öğrenmek ve daha genç görünmeye başlamıştı. Martina, Londra kozmetik cerrahisinden £ 500 değerinde invaziv olmayan tedaviler için bir kupon da aldı.
Diğer misafirler de olayda bırakılmadılar. Gece boyunca yüz damlaları, kırışık yumruklayıcılar ve doldurucuların canlı gösterileri yanı sıra popüler saç ve tırnak yuvası Jeffery’s tarafından ücretsiz saç şekillendirme ve tırnak boyası verildi.
Son olarak, konuklar akşamları ayrılmadan önce her biri Body Shop dudak parlatıcıları, Restalyne tedavi sonrası göz maskeleri, BioRepair diş macunu ve vitaminli su gibi muamele gören bir hediye çantası aldı.

    Transform’un portföyündeki en yeni özel hastane ve klinik Transform Abbey Riverside, yetenekli kozmetik cerrahlar tarafından çeşitli tedaviler ve prosedürler sunan, modern bir Londra kozmetik cerrahisidir. Bu işlemler çizgi ve kırışıklık tedavileri, yüz germe ameliyatı, rinoplasti, göğüs büyütme, derma dolgu maddeleri, mikrodermabrazyon ve yüz peelingleri içerir. Yeni konum hakkında bilgi edinmek isteyenler, New Cavendish Caddesi, Fulham ve Finchey’de bulunan klinikler veya sundukları hizmetler hakkında daha fazla bilgi için http://www.transforminglives.co.uk adresini ziyaret edebilirsiniz.

    Transform Kozmetik Cerrahi Grubu 35 yıllık tecrübeye sahiptir ve İngiltere genelinde 22 klinik ile İngiltere’nin en popüler kozmetik cerrahları grubudur.
** DESTEKLENEN MADDE **

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.