Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Öğretmenin katili ömür boyu hapse atıldı

  • Listed: 11 Ekim 2017 05:30

Description

Robert Cusworth, 25 yaşındaki Buckinghamshire, Aylesbury’deki Sally Garwood’a ev sahipliği yapmadan önce 11 Temmuz’da polise başvurarak bir yabancıyı öldürdüğünü anlattı.
Reading Crown Court’ta yapılan bir duruşmada Bayan Garwood’un öldürüldüğünü itiraf eden Cusworth’e, en az 20 yıl hizmet edeceği ve halihazırda gözaltında 200 gün geçirdiği söylendi.
Bayan Garwood’un cesedi, çevrili Buckinghamshire, Aylesbury’deki parkta bulunan bir derede bulundu. Terrier’i Billy, çılgınca saldırıda başını sallamış olmasına rağmen, yanında sadık bir şekilde oturuyordu.
Cusworth tarafından arkadan saldırıya uğradı ve cesurca onunla savaşmaya çalıştı, kendi boynunun bıçakla kesilmesine neden oldu.
Cusworth daha sonra polise, “birilerine zarar vermek” istediği için korkunç bir dokuz yaşındaki çocuğun bir çalı altında saklanmış olduğu rastgele saldırıyı başlattığını söyledi.
34 yaşındaki öğretim asistanı Sally Garwood, “çılgın saldırıda” 38 yaralandı ve Reading Crown Court duydu. Juguler Cusworth’in bir önceki gece Tesco’dan 2 sterline satın aldığı paslanmaz çelik bıçakla kesildi, çünkü “çok, çok kızgın” hissetti.
Cusworth’e hitaben Yargıç Zoe Smith suçta “önemli derecede önceden hazırlanmış” olduğunu söyledi.
Hiçbir nedenden ötürü “acı ve çok kızgın” olduğunu belirterek, “Öfkenizi kontrol etme girişiminde bulundunuz, ne de yardım aramaya gittiniz.
“Öfkesini bir başkasına boşaltmaya karar verdiğin açıktır.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.