Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Patika üzerinde öldürülen kadın bulundu

  • Listed: 10 Ekim 2017 16:20

Description

19 yaşında olduğu düşünülen kadının vücudu, Berkshire, Reading’deki Kennet Nehri’nin yanında, Pazartesi gecesi saat 9.15’de bulundu.
Thames Vadisi Polisi, A33 altında ve Green Park sanayi mülkiyetinin yakınında, bisikletçiler ve köpek yürüyüşçileri tarafından popüler bir alan olduğunu söyledi. Soruşturmalar sürerken patika kapalı kalır.
Detektif Baş Müdürü Karen Trego polise başvurması için olası tanıkları çağırdı.
Dedi ki: “Bu bisikletçiler ve köpek yürüyüşçüleri ile popüler bir alandır ve o bölgede bulunan herkese öne çıkmak için itiraz ediyorum.
“Bu davada çalışan bir dedektif ekibi var ve bu olaya tanık olan veya onunla ilgili herhangi bir bilgiye sahip olan herhangi biriyle konuşmaya hevesliyiz.”
Köpeklerini Madejski Stadyumunun yakınındaki cinayet mahalline doğru yürüyen insanlar, bölgeyi kötü aydınlattığı için geceleri kaçmalarını söyledi.
Ancak çevrede birçok CCTV kamera var ve görüntüleri polis tarafından incelenecek.
Yakınlardaki Kennet Adası’ndaki 28 yaşındaki Kathryn Hilliard, “Yaya yolunun bu kısmı biraz korkutucu ve oradaki çok sayıda graffiti var, karanlıkta tek başıma oraya gitmeyeceğim” dedi.
Debbie Garth (39 yaşındaki) şunları söyledi: “Ben her zaman orada yürümek konusunda ihtiyatlı davrandım ve şimdi daha çok ihtiyatlı olacaktım.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.