Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Paul McCartney Madonna’da kazmaya direnemez

  • Listed: 11 Ekim 2017 14:30

Description

Bu yılın başında Material Girl tarafından saldırıya uğrayan eski Beatle, performans becerilerini kopyalarsa “çok sıkılmış” olacağını söylediğinde Hamburg’daki Avrupa turnesinin açılış gecesinde konuştu.
67 yaşlarındaki Macca, Madonna’nın yüksek oktanlı, tiyatro tarzı konserlerini kahraman olarak, karanlık havasını çıkardığında, 60’lı yılların başında The Beatles’ın evinde olan Color Line Arena’da oynuyordu. Macera, hayat boyu sürecek kariyerleri başlamadan hemen önce Beatles’a ev sahipliği yapıyordu. takım elbise ceket.
Alman kalabalığa “Gecenin en büyük gardırop değişikliğidir” dedi. Beyaz gömlek ve siyah ayraçlar. “Madonna yüreğini yiyin – ya da o sözcükleri. Basit bir şey giyiyorum, hoşuna gidiyor mu? ”
51 Ekim’de Madge, “İnsanlar bana” Sadece dışarı çıkıp gitar çalabilir ve şarkılarınızı Paul McCartney gibi söyleyebilirdiniz ama çok sıkılmıştım “demişti. Ve bu ilk kez Madonna değil – Sir Paul’un moda tasarımcısı kızı Stella ile yakın arkadaşı olan – bir megastar ile savaşan sözleri vardı. 2004’te Sir Elton John, canlı konserleri sırasında dudak senkronlaması yaptığı iddiasıyla iddialarını inkar etmek için kendisiyle olan yakınlığını neredeyse bıraktı.

    Bu arada McCartney, Hamburg konserinde sahneye çıkarken güldükten sonra sıcak su içti. Sözcüsü daha sonra şunları söyledi: “Arena’nın yanında bir futbol stadyumu vardı ve trafik kabustu. Bu kimsenin kontrolünün dışındaydı, ancak sonuç olarak Paul ses kontrolüne geçti ve taraftarlar dışarıda beklemeye bırakıldılar.
“İlk önce oldukça rahatsız oldular ama birkaç dakika içinde herkes kendi koltuklarında dans ediyordu. Paul gittiğinden çok memnun etti. ”
Ve gülme ona düzeltmeler yapmaya teşvik ederse, iki kere oynamak için iki buçuk saat boyunca devasa arka kataloğu boyunca acımasızca durduğu için mutlaka beklemeyi kabul etti.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.