Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Phil Taylor: İngiltere şanından sonra şimdi güç

  • Listed: 9 Ekim 2017 23:55

Description

Taylor, 15. dünya tacını Pazar günü ilan etti ve futbol kahramanlarına doğru zamanda doğru zafer zihniyetini kazanmanın anahtarını anlatmak istiyor.
Dedi ki: “Yardım edebileceğim her şeyi yaparım. Ben olmasını istiyorlarsa ingiltere için oradayım. Hiçbir şey bana Fabio Capello’nun kadrosuyla konuşmayacak kadar zevk verecektir. Onlarla tanışmak isterim.
“O kadar çok spor bu zihinsel tutum. Onların unvanını kaldırmaya gelince aklımdan neler geçtiğini onlara anlatırdım. Onlara nasıl oynayacağımı söylemek istemem ama İngiltere Dünya Kupası’nı kazanınca şaşırtıcı olurdu. Benim tutumum, içeri girmediğin. Stuart Pearce ve Roy Keane gibi oyunculara bakmak zorundasın.
“Bir futbol takımı ya da yönetici olarak muhteşem bir kaptan olurdum, çünkü insanlara motive olurdum. Ve bunu doğru zamanda yapmakla “ilgili.

    ‘Gücü’ ziyareti sadece Capello’nun yarattığı ruhu arttırır.
Liverpool ve İngiltere’nin yıldızı Steven Gerrard, Pazar günü finalde önce Taylor’a en yüksek övgüyü verdi. O şöyle dedi: “Bir sporcu olarak, o bir rol modeli ve No1 olmak istediğini ne kadar çok görebilirsiniz.”
Taylor, 50 doğum gününden sadece aylar önce Alexandra Palace’da Avustralyalı Simon Whitlock’u 7-3 kazanarak tacını tutturdu.
Ve: “Yaş bana bir şey ifade etmiyor ve devam etmemem için hiçbir sebep yok” dedi. Önümüzdeki 12 ay içinde daha da iyi olmak istiyorum.
“Diyetime tekrar bakacağım çünkü fitnessımda daima gelişme için yer var.

    “15 kez dünya şampiyonluğunu kazanmış olabilirim, ancak yine de arıyorum” dedi.
MARTIN Adams, Lakeside Şampiyonası’nın ikinci turuna Tony Fleet’in 3-0 yenilgisiyle girdi – çift bile şans bile yoktu.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.