Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Polis şunları söyledi: Suçu tartışmayın, kamuoyunu rahatsız eder.

  • Listed: 10 Ekim 2017 03:55

Description

Kamu toplantılarında konuşurken suç eğilimlerini vurguluyorlarsa memurlardan “korku duygularını” artıracağı söylendi.
Sıradışı tavsiyeler, polis teşkilatına olan güveni artırma yollarını inceleyen resmi bir raporda geldi.
Ancak dün gece, tavsiyeler polis memurlarına ve kamu harcamaları gözlem görevlilerine hizmet ederek bir “şaka” ve “saçmalık” olarak kınandı.
Thames Vadisi’ndeki bir polis memuru şunları söyledi: “Ne diye halka açık bir toplantıda konuşmamızı bekliyorlar? Çin’deki çay fiyatı veya bir bardak süt maliyeti ne kadardır?
“Bu rapor gerçekten, gerçekten kötü bir şaka gibi.
“Ne yazık ki polisliği anlamayan bir Hükümet’ten zamanla ve tekrar tekrar uğraşmamız saçmalık” Police Review dergisinin editörü Chris Herbert şunları söyledi: “İç karartıcı veya komik olup olmadığını bilmek zor . Belki de yerli halka suçtan bahsetmek yerine Noel için ne aldıklarını soruyor olmalılar. ”

    TaxPayers ‘Alliance kampanyası grubunun üyesi Matthew Elliott şunları söyledi: “Bu, Hükümet’in polise zorlamaya devam ettiği duygusuz saçmalıkların klasik bir örneğidir.
“Polis, suç tehdidi hakkında konuşursa halk korkulmayacaktır – halk, sorunun ne kadar ciddi olduğunu bilir.”
Lancashire Constabulary’den 34 yaşında dedektif Polis Challenor, “Bu, Hükümet’in düşündüğümüz ve söylediğimiz her şeyi kontrol etmeye çalıştığı başka bir yol” dedi. Polis SDHp Hizmetinde Kamunun Güvenini Geliştirme başlıklı rapor, bir sürücünün parçası kamuoyunun subaylara olan inancını şu anda yüzde 49’dan yüzde 2012’ye kadar yüzde 60’a yükseltmek.
Listelenen dört “ana tuzak” arasında, toplantılarda suç ve anti-sosyal davranışın “çok fazla” vurgulanması var.

    Raporda şunlar var: “Suçun ve güvenlik eksikliğinin bariz şekilde yaygınlaşmasına odaklanan diyalog, aslında bu mesajları dinleyenler arasında tehdit veya korku duyguları uyandırabilir ve sonuçta polisin görüşlerini düşürür.
“Ayrıca, insanlar giderek güvende hissetmediklerinde polise suçlama ihtimalinin yüksek olduğunu gösteren kanıtlar var” dedi.
Bir İçişleri Bürosu sözcüsü, raporda polis memurlarının suçu yerel topluluklarla tartışmamaları konusunda uyardığını reddetti.
Dedi ki: “Hükümet onlardan olmamaları gerektiğini söyleyen herhangi bir öneri yok” dedi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.