Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Pompey yönetimi raporlarını reddetmek

  • Listed: 11 Ekim 2017 19:10

Description

Geçtiğimiz hafta oyuncularının bu sezon ikinci kez geç kaldıkları ortaya çıktığından, kulübün mali durumuna yönelik spekülasyonlar yoğunlaştı. Pompey, ayrıca başkan Peter Storrie’nin Fratton Park’tan ayrılmaması konusunda ısrar ettiler.
Açıklamayı okudum: “Portsmouth Futbol Kulübü sahibi ve yönetim kurulu, kulübün mali durumuna ve yönetim tehdidine ilişkin güncel olmayan yanlış medya spekülasyonlarından hayal kırıklığına uğradı.”
“Ali Al Faraj ve ortakları, kulübün başına geçti ve önemli borçları olan bir işi devraldı.
“Al Faraj, Süleyman Al Fahim’den kulübü devralmadan önce oyunculara ödeme yapmaya başladığından bu yana finansmanla uğraşmak öncelik taşıyordu.
“Kulüp idareye girmiyor, aksi takdirde Eylül ayının sonu ya da Ekim ayının başlarında olacaktı.Bu hafta tek başına HM Gelir ve Gümrükleri 2 milyon pound ödendi ve diğer tarihsel gecikmeler devam eden bir temeli.
“Yeni sahibinin, kulübe yardım etmek için TV gelirinden yararlanmadığı ve bir sonraki büyük taksit nedeniyle Ocak ayında olacağı açıklandı.
“Ancak, kendisi ve iştirakçileri, kulübün faaliyete geçmesi için önemli miktarda para yatırmış ve bunu yapmaya devam edecektir. Kulübe, kulübe bağlı kalmaya devam etmekte ve şimdiye kadar yaptığı yatırımla göstermiştir.
“Ayrıca, Avram Grant müdürü, kulübün oyuncuların performanslarını hak ettiği yere – küme düşme bölgesinin dışında – ulaşmasını sağlamak için ihtiyaç duyduğu tüm araçları sağlayacak.
Medyada çıkan söylentilere rağmen Peter Storrie başkan olarak kalmaya devam ediyor ve dünyanın başka yerlerinde kulüp adına konuşmalar yapıyor “dedi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.