Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Portekizli dedektif Gerry ve Kate McCann tarafından dava açıldı ve yeni Maddie kitabı çıktı

  • Listed: 11 Ekim 2017 21:30

Description

Eski dedektif Goncalo Amaral, bugün The English Gag adlı kitabı serbest bırakacak – bugün McCanns, ilk kitabını The Luth Of Truth için yaptığı ilk hakaret için dava için mahkemeye çıkacak.
Portekiz’in en saygın kitapçılarından birinde düzenlenecek olan başlatma, çiftin Amaral ile mahkeme salonunda savaşa başlamasından birkaç saat sonra gerçekleşecek.
McCanns, kızlarının ölümüne karıştıklarını iddia ederek 1 milyon pound zarara uğradı.
Herhangi bir haksızlıktan kurtarıldıklarını ve kitabın Madeleine’le aramaya zarar verdiğini iddia ettiğini, çünkü Bay Amaral onun öldüğüne inandığını söyledi.
Kate ve Gerry McCann, dün çarpıcı bir biçimde Portekiz’e döndü ve yalanları sallamasına engel olmak için mahkeme salonunda karşı karşıya kaldılar.

    Dün gece sözcüsü Clarence Mitchell, “Bay Amaral’ın bunu deneme açılışıyla aynı gün içinde seçmeyi seçtiği üzücü.
Çoğu insan yeni bir kitap başlatmak yerine mahkemeye odaklanmasını bekler ve mahkeme kendi faaliyetleri hakkındaki görüşlerini alacaktır. ”
Mayıs 2007’de Algarve Praia da Luz’daki McCanns tatil evinden kaybolduğunda Madeleine neredeyse dört yaşındaydı.
Bay Amaral soruşturmaya öncülük etti ve çiftin, Rothley’den, Leicestershire’den, resmi şüphelilerinden kızlarının kaybolmasına vesile oldu.
Ancak, getirilen İngiliz dedektifleri eleştirdikten sonra dava da alındı.

    McCanns daha sonra herhangi bir katılımdan alındı. Davayla ilgili en çok satan ilk kitabında Madeleine’in öldüğünü iddia etti ve McCanns’ın arkadaşlarıyla yemek yendiği sırada kaçırıldığına dair sorgusunu sordu.
Çiftin avukatlarına, bir yıl süren bir kampanyanın ardından Eylül ayında daha fazla satış veya yayın yasağı kararı verildi.
Mahkeme kararı, Bay Amaral’ın Madeleine veya ailesi hakkındaki iddialarını tekrarlamasını da yasakladı. Ancak mahkemede, ayrı bir çocuk kaçırma vakasıyla ilgili olarak mesleki suiistimal suçundan sonra istifa eden istifa eden dedektif, McCanns’in hakaret iddialarını şiddetle inkar etmek niyetinde.

    Portekiz’de yaygın bir sempati olan Amaral, İngiliz polis memurları dahil yüksek profilli şahitleri arayacağını söyledi.
54 yaşındaki eski dedektif, davayla ilgili sansürle karşı karşıya kaldıktan sonra ikinci bir kitap yazmaya karar verdiğini söyledi.
İkinci kitabı, yerel saatle 6.30’da prestijli Lizbon kitapçığı Ler Devagar’da tanıtılacak.
İçinde Amaral, orijinal kitabının yayınını savunuyor ve İngiliz kuruluş tarafından sıkıldığını iddia ediyor.
Portekizli dedektifler, Madeleine’in kayboluşu konusundaki soruşturmalarının McCanns ve taraftarlarının yürüttüğü tanıtım kampanyası nedeniyle ciddi bir şekilde engellendiğini iddia ettiler.

    Üst düzey polis memurları, soruşturmalarını düzgün şekilde yerine getiremediklerini iddia etti; çünkü çift milyonerler, ünlüler ve politikacılar içeren güçlü bir insan şebekesi tarafından korunuyordu.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.