Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Premier League, Pompey’in satma teklifini reddetti

  • Listed: 9 Ekim 2017 07:05

Description

Yaklaşık 60 milyon avroluk borcu bulunan ve önümüzdeki ay Yüksek Mahkemedeki HM Gelir ve Gümrük’ten bir dilekçe ile karşı karşıya olan Pompey, mali açıdan ayakta kalma teklifinde bulunmak için anlaşmaya vardı.
Ancak Premier League, böyle bir hamleyi önermeyeceğini doğruladı.
Premier League’den yapılan açıklamada şunları söyledi: “Premier League kurulu, Portsmouth’tan oyuncuları Transfer Penceresinin dışına taşımak için aktif olarak istekte bulunduklarını doğrulayabilir.
FIFA ve FA’nın olumlu katkısı için minnettarız, ancak konuyu daha da fazla göz önüne alarak ve tüm faktörleri göz önüne alarak Premier League kurulu, bunun şu anda uygun bir eylem planı olmayacağına karar verdi. ”
Cezayir’in geride kalanlar Nadir Belhadj ve umut veren orta yarım Marc Wilson’ın sevdikleri, kulübün kitaplarını dengelemek için harekete geçti.
Yönetici Avram Grant, halihazırda iş parçacığı ekibinin daha da tükendiği düşüncesinden hoşlanmadı, ancak Pompey için hayatın finansal bir gerçeği olduğu kabul edildi.
Dedi ki: “Bu konuda konuşmak istemiyorum çünkü bir şeyler yapmak için bu kulübe geldim.
“Fakat her hafta ya da bazen her gün yeni bir şey var ve bazen bu şeylerin bazen üzgün mü, yoksa komik olup olmadığını bilmiyorum.
“Southampton’a karşı iyi bir sonuç aldık ve şimdi hiçbir şeyin gerçekleşemeyeceğini düşündüm, çünkü transfer penceresi yok, bu kulüpte yaratıcılık olmadığını söylüyorsun.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.