Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Robinho ve Everton, Mancini’ye Hughes’ı blues verdi

  • Listed: 10 Ekim 2017 14:35

Description

Robinho’nun en büyük izlenimi bırakan Marouane Fellaini’yle yaptığı utanç verici bir ifadeyle, Robinho’nun utanmazca gösterdiği gösterişli ayak işi değildi, zira pahalı tasarımcı broşürlerinin arkasından dönüp tiksindiğin göbeğinde durdukça Roberto Mancini’nin yanıtı vardı.
Manchester City müdürü Mancini için Premier League için gecikmiş bir karşılama değildi. Bu, Mark Hughes’un dünyasının çılgın gerçeklerine hoş geldiniz. Stoke, Wolves ve Blackburn’la ilgili zaferler bir şeydi, ancak şu anda herhangi bir takım için harika bir maç olan muhteşem Everton tarafında steamrollered oldukları için Mancini oyuncuları hakkında çok şey öğrenecek.
“Bazı sorunlarımız var,” dedi Mancini. Yaralanmalar hakkında konuşuyordu, ancak daha büyük resmi anlatıyor olabilirdi. Robinho’nun yöneticisinin şikayet listesinin merkezinde yer alması o kadar da şaşırtıcı değil. Mancini’nin Fellaini tarafından utandırılmasının ardından onu nakavt etme kararını, kendisini yaralı Roque Santa Cruz’un yerine geçirebilmek için gönderdi ve onun öncülüyle aynı sonuca nasıl çabucak geldiğini gösterdi.

    Bununla birlikte, yankıların gürültülü olması muhtemeldir. “Eski bir İngiltere ve şehir müdürü Kevin Keegan,” Bir mesaj gönderdi ve bunu yapmak cesurdu, “dedi. “Robinho otobüsle Manchester’a geri dönüp” gelecekte hiç bir şeyim yok “diye düşünecek.”
Everton rakiplerine seste bir ders vermedi – canlandırıcı futbolu sınırsız bir iş ahlakıyla destekledi – ama aynı zamanda da.
Moyes, Joléon Lescott’un peşinde koşuşturmalara devam ederse, “City” ile “sınıfsız” davrandıklarını ve Ağustos ayında Joleon Lescott’un peşinde koştuğunu iddia eden maç gün programında bir acerbic sütun yazmış ve istikrarlı bir gelişmenin ödülü olan bir zaferle güvence altına almış olacaktı. en fazla. Bill Kenwright’ın başkanlık tarzı hakkında çok şey söylüyor; Moyes, Ekim ve Kasım aylarında 11 maçta sadece bir galibiyet sergileyerek ekibini kestirmemiş olsa bile.

    Aynı koşullarda, Garry Cook ve Brian Marwood tarafından kuşatılan Kent muadili Khaldoon Al Mübarek, bir P45 yazmıştı.
Steven Pienaar’ın serbest vuruşu ve Louis Saha’nın beyinsiz Micah Richards’ın molozdan hemen önce bir geçiş izi ve tutumu takas etmeye çalışmasıyla penaltısı cezaevine girdi, Fellaini ve Tim Cahill’in direğe bakmak için başlıkları görmedi. .
“Futbol muhteşem ama iş oranımız, oynamak istemek bizimle ve Manchester City arasındaki fark” dedi Cahill.
Everton (4-4-1-1): Howard 7; Neville 7, Heitinga 8, Distin 8 (Coleman 78, 6), Baines 7; Donovan 8 (Baxter 90), Fellaini 9, Pienaar 8, Bilyaletdinov 7; Cahill 8; Saha 7 (Vaughan 85). Amaçlar: Pienaar 36, Saha 45 kalem.

    Manchester City (4-4-2): Verilen 6; Zabaleta 6, Richards 5, Kompany 6, Garrido 6; Petrov 5 (Benjani 45, 5), De Jong 6, Barry 6, Bellamy 6; Tevez 6, Santa Cruz 3 (Robinho 9, 4) (Wright-Phillips 60, 5).
Hakem: Bir Marriner (West Midlands).

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.