Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Roth ölümcül urchin saldırısını gülüyor

  • Listed: 10 Ekim 2017 04:20

Description

Inglourious Basterds yıldızı, Careyes’deki bir kayak macerası gittiğinde bir lavabo deliğine doğru çekildiğinde kıyıdan bir mil (1,6 kilometre) ömrü karıştırmaya bırakıldı.
Roth, yalnızca zehirli kestanesi ile kaplı olduğunu bulmak için bir kayaya yüzmeyi başardı. 200 kez tıkıldı.
Yeni Yıl kabusundan bu yana ilk kez konuşan Roth, WENN’e “Deniz kestanesinin böylesine kötü bir kötü adam olduğunu bilmiyordum, onlara Ölümcül Koosh Topu dedikleri için bir sebep var ya da en azından bu böyle Onlara sesleniyorum. ”
Fakat o sadece büyük suçlamayla kendisinin sorumlu olduğunu söylüyor: “Adil olmak gerekirse, deniz kestanesi sadece kendilerini savunuyordu sanırım bu dev yaratık bir kayanın üstüne binmek için tırmandı bile.
“Yengeçler aslında oldukça eğlenceliydi, kayaya tırmandıklarında gerçekten şok görünüyordu,” Bu tüylü şey burada ne yapıyor? “Gibi. Yardım istemeleri için çığlık attılar, benim için bir boşluk temizleyerek etraflarında dolaşmaya başladılar. ”
Aktör / yönetmen, ağrıların hiç bitmediğini itiraf etti; çünkü dalgalar onu kayadan ve lavabo deliğine doğru yıkamaya devam etti – onu katil deniz yaratıklarıyla geri zorlamaya teşvik etti.
“Ayaklarım çok tıkılıp şişirildi ve kanamamıştım, ayakta duramadım” dedi ve kayalar ay gibi gerçekte ayakta durulamayan pürüzlü bir yüzeydi. Beni kurtardı balıkçı tırmanmış olduğum kaya kadar yakınına gelemediği için, kaya etrafında yengeç yürüyüşü yapmak zorunda kaldım, her seferinde bir ayağı hareket ettim, açık alana gelene kadar.
“Yengeçler ilk göründüğümde kafası karışık görünüyordu, ama yengeç yürümeye başladığımda çılgına döndüler, bütün kayalar hareket ediyordu. Öyle korktum ki bana saldırıyorlardı ve dengesini kaybedip düşüp vurdum. Artı şimdi kanama geçiyordum. ”
Roth sonunda kıyıya çıkardı ve hayatını kurtardığı yerel bir doktor tarafından tedavi edildi.
Ve Hostel müdürü deniz korkusunun daha da kötüye gidebileceğini itiraf etti: “İki gün sonra kıyıda kaya çevresinde dört bebek köpekbalığı görüldü … Ve orada bebekler var …”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.