Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Roy Hodgson, Fulham şenlik tezgahını öldürdü

  • Listed: 11 Ekim 2017 22:25

Description

Geçen sezon yedinci geçen sezonun ardından Avrupa Ligi’ne layık görülen Fulham, Perşembe günü Basel’e karşı kritik bir çatışmayla bu yarışmada ilerleme fırsatı buluyor.
Ama daha da önemlisi, bu sezon etkileyici yurtiçi formlarını sürdürdüklerini gördü ve Burnley’de kazanmak için Liverpool’un yukarısında yedinci sıraya yerleşeceklerdi.
Baş oyuncu Danny Murphy ve Dickson Etuhu başlamakta zorlanırken, Andrew Johnson bir kasık sorunundan sonra iyileştirilmektedir. Ancak yukarıdaki Hodgson, Noel’de kek fırlatarak bayram ruhuna girmiyor.
Dedi ki: “Hiçbir Noel partisi organize etmedim. Cinler, cesaretle söyleyeyim, çünkü insanlar onlardır ve eğer yaparlarsa, onlardan makul davranmalarını beklerim.

    “Ben Noel Baba’ndan çok Ebenezer Scrooge’yim. Noel yılları boyunca oynuyoruz ve sorunlar yıllar içinde giderek daha da azaldı. Oyun, İtalyan oyunu gibi daha profesyonel hale geldi.
“Artık oyunda daha fazla para ve baskı var, o da değişti. Oyuncular, Boks Günü’ndeki oyunlarının hayati önem taşıdığını fark ediyorlar.
“Sarhoş ederek onu mahvetmek istemiyorlar. Noel, hayatımda hiç bir zaman önemli bir rol oynamadı, çünkü her zaman futbola karışmıştım. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.