Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Samantha Womack, intihar babası gözyaşlarıyla

  • Listed: 10 Ekim 2017 18:30

Description

Ronnie Mitchell’ı BBC sabununda oynayan 37 yaşındaki Samantha, babasının düşüşünü soruşturmada duydu.

Kocası Mark Womack tarafından desteklenen – bir zamanlar Samantha Janus olarak bilinen oyuncu – 60 yaşındaki Noel Janes’in tek yataklı bir evinde asılı bulunmadan önceki günlerde “çok müstakil” görünmüş olduğu yönündeki soruşturmayı dinledi; oda 22 Ağustos tarihinde geçen yıl düz.

Annesi Dolly Gordon, ölümünden bir gün önce kendisiyle telefonla görüşemediği zaman refahından endişe duyduğunu söyledi.

    

Kendisiyle 20 Ağustos arasında yaptığı son görüşme şeklini şöyle anlattı: “Korkunç, kesinlikle korkunçtu. Üç ay önce çok düşüktü ama öldükten bir hafta önce korkunç bir haldeydi, çok müstakil “dedi.

Soruşturma, Bay Janes’in bir arkadaşı olan Reg Woodhouse’ın Bayan Gordon’un kendisinden sonra oğlunu evinde kontrol etmesini rica ettiğini duydu.

    

Brighton, Doğu Sussex’de. Bay Woodhouse, Brighton County Court’daki duruşmada 999’u tuşladığını ancak rigor mortis’in başlamış olduğu için herhangi bir canlandırma girişiminde bulunulmadığını söyledi.

Patolog Dr Mark Taylor, asılmayı ölüm nedeni olarak doğruladı. Toksikoloji sonuçları Sayın Janes’in içki içki limitinin iki katına eşit kan alkol seviyesine sahip olduğunu gösterdi. Sırt ağrısı için ilaç izleri vardı. 2001 ve 2007 yıllarında kaygı çekmişti, ancak bunun için ilaç almıyordu.

    

Aktris kızı Dr Taylor’dan bir kalp rahatsızlığının onaylanmasını istedi. Janes ölümünden bir ay önce tanısı konmuştu. Patolog, bunun ortak bir koşul olduğunu ve babasının ölümüne katkıda bulunmadığını söyledi.

Koroner Veronica Hamilton-Deeley, intihara ilişkin bir not bulunmamasına rağmen Mr Janes’in kendi hayatını almaya niyetli olduğunu düşünüyordu. Dedi ki: “Makul şüphenin ötesinde, bağlantının boynuna konması için kendisinin yer aldığını ve ölümün sonuç olacağı düşüncesiyle yapmasını sağladım” dedi.

    

2001’de eski işadamı Jan Janes, kirası artırıldığını iddia ederek Brighton’da bir evden tahliye edildi ancak konut kazancı ödenmedi.

O zamanlar şöyle dedi: “Kızım kendi hayatına sahip. Bunlarla kendim uğraşmayı düşünüyorum. Ona neler olduğunu söyledim ve bana yapmaya çalıştığım şeyde bana destek verdiğini söyledi. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.