Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

‘Sarhoş kızları cezbetmek’ konusundaki konuşmacının kılavuzu

  • Listed: 11 Ekim 2017 14:20

Description

Ve karısı Sally’nin genç bir tek kadın olarak sarhoş edildikleri bir dizi serüvenine başlamasından sonra rahatsızlığı daha da keskinleşti.
Bay Bercow’un 23 yıl önce bir Tory öğrenci dergi için yazdığı makalesi, eşinin röportajda geçtiği “ladette” hakkındaki itirafından sonra ortaya çıktı.
John Bercow’un Kadınları Anlama Rehberi, “sarhoş kızları nasıl topladı” başlıklı bir bölüm içeriyordu.
Tuhaf sohbet hattını önerdi: “Daha sonra özgürsün, belki yerimize geri dönüp göğüslerini isimlendirebiliriz.” Ayrıca şunları yazdı: “Kadınlar nefes alan ve kredi kartına sahip herhangi bir şey için razı olacaklar.” Diğer bölümler “Bakirleri nasıl topladı”, “Rafine kızları nasıl toplatılır” ve “Cinsel ilişkiden sonra bir kızdan nasıl kurtulabilirim” başlıklı yazdı.
46 yaşındaki Bay Bercow, Londra’nın güneyindeki Lambeth kentinde uzun zamandır yok olan öğrenci Eldiveni Armageddon için çizgi roman yazan Tory konsey üyesiydi. Konuşmacı sözcüsü şöyle dedi: “Bu yazı, hem komik hem de provokatif olma konusunda uzmanlaşmış bir dergide göründü.

    “Bugünkü Konuşmacının görüşlerini hiç bir şekilde yansıtmaz.”
Bu haftanın başlarında, Westminster’de bir İş Konseyi adayı olan ve milletvekili olmak isteyen Sally Bercow, bir gece boyunca sarhoşluğundan bahsederken bir röportajda duruyor.
Dedi ki: “Ben 20’li yaşlarımda büyük bir içki içiyordum. Oxford’da parti kızı olmak için içmeye başladım ve kontrolden çıktı. Bir süre elimden gelenin tadını çıkarıyordu, ancak orta sınıf 90’lı yıllarda reklamcılıkta çalışıyordum ve öğle yemeğinde şarap içip sonra akşamları çoğu akşamları bir şişe içtim gerçekten. Dur düğmem yoktu. ”
2000 yılından bu yana bir teetotaler olan Bayan Bercow, 40, “Yargıımı kaybedeceğim ve kendimi tehlikeye attım. Tüp üzerinde uykuya dalacağım ve Epping veya Heathrow’da kalacağım. Erken saatlerde ruhsatsız minibara girerdim. Bütün şeyleri kızlarımıza yapmamamızı söyleyeceğiz “dedi.

    “Bazen bir barda bitip birileri bir içki göndereceğim doğru ve ben neden düşünmüyorum, birlikte eve giderdik.
“Bir gecenin nasıl geçeceğini bilmeme heyecanını sevdim. Hepsi çok ladetti – zor iş, zor oynuyorum. ”
O da ekledi: “Parlamento için bir İşçi adayı olarak çalışmak istiyorum, bu yüzden hepsi dışarıya çıkmalı ve kendim söylemeyi tercih ediyorum.”
Ancak Tory’nin arka bahçesi uzmanı Nadine Dorries şunları söyledi: “Bir röportajda Parlamentonun kayıp bütünlüğünü ve yetkisini geri getirme yönündeki ilerlemelerini erteledi.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.