Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Sehwag, Hindistan için yıldızlar

  • Listed: 11 Ekim 2017 11:20

Description

Sri Lanka, seriyi çizmek için zafere ihtiyacı vardı, Sehwag, parkın etrafındaki yaya görünümlü bir saldırıyı dövdü ve parkurda bir yenilmez 284 – altıncı yüzü ve oyunun üçüncü en yüksek bireysel skoru olan bir günün oyununda çılgınca zemin kaybetti.
Hindistan açık araci Murali Vijay (87) ve Rahul Dravid (62 dışarı değil) ile büyük bir ortaklık kurdu ve Hindistan 443, Sri Lanka’nın toplam 393 önünde 50 atış ve büyük ilk kurşun sıkıntısı önermektedir.
Ziyaretçiler güne kötü bir şekilde başladılar, vuruşcu Angelo Mathews’i 99 kaybetti ve açılış yarım saat içinde mermi attı.
Shanthakumaran Sreesanth’ı sınır olarak doksanlara doğru yarışan Mathews, Sreesanth’dan derin kare ayaklarına kısa bir teslimat çekti ve Mahendra Singh Dhoni, Sachin Tendulkar’dan atışı topladı ve geri çekildi.
Diğer gecede yargıç Muttiah Muralitharan dörtte yenilgiye uğramamışken, Chanaka Welegedara, 23.4’ten fazla 101 sayı ile 3’ünü bitiren Pragyan Ojha’ya atılmak üzere son atılan en son isim oldu.
Sri Lanka’nın toplamda ev sahibi olması bekleniyordu, ancak Sehwag ve Vijay avantajı neredeyse zahmetsiz bir ekranla hızlı bir şekilde etkisiz hale getirdi. Açılış ikilisi Vijay’ı 67’ye düşürmüş olan Rangana Herath’ın sonunda başarılı bulduğu ilk kurtçuk için 221 sayı eklemişti ve vurucu vuruş yapmaya çalışırken batsmanı öne sıktı.
Bununla birlikte, Sehwag ve Dravid ziyaretçilerin bowling saldırısını cezalandırmaya devam ederken, Sri Lanka’ya herhangi bir mühlet yoktu.
Sehwag, yüzyıla ulaşan 101 teslimattan Muralitharan’ı dört sayıya kadar ulaştı, ancak ikinci 100’ü daha kabartıcı bir şekilde yakaladı ve sadece 67 teslim aldı. Muralitharan’ın dışında bir başka sınırla 250 sayı çizgisine ulaştı.
Pek çok Testte Hindistan’ı bir günde 400’den fazla çalıştırarak, ikinci seansta Sri Lanka’nın elden geçirilmesi için Hindistan’ı üç seferden daha az bir süre aldı.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.