Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Soğan Smith’i kaldırmak için grev yaptı

  • Listed: 10 Ekim 2017 01:25

Description

İngiltere’ye karşı 200 kez iki kez 200’ere yükselmiş olan Smith, şapkalı oyuncağın ruh hali içinde göründü ve 183’e ulaştı.
Ancak dün başından beri ortasında 273 top atıp dört ayakta tam 100 atış yapmasının ardından, Paul Collingwood’a uzun ayaklı sınırda tutsak olmasını sağlamak için Graham Onions’u yanlışlıkla çengel etti. Replays, kısa süre içinde soğanların topu kalmadığını gösterdi.
Ancak Smith o sırada tarla dışıydı ve bu iki takım arasındaki ilişkilerin bozulduğu bir karşılaşmada İngiltere’nin gecikmiş bir servet dilimi vardı.
Smith’in üçüncü avukatı ortağı Jacques Kallis, ikinci akşamı, rakiplerine 300 sayılık bir son vuruş hedefi koyarak Güney Afrika’nın hırsını belirlemişti.
Bir saatlik bir oyundan sonra üç sene 353’te, wicket’lerin peşinde yeni top kazanmanın çok önemli olduğu bir adım üzerine zaten bunun çok fazla olduğu kesin.
İngiltere’nin sefaletini ev sahiplerinin İngiliz takımından Stuart Broad ve James Anderson’ın topa istenmeyen bir şekilde yaptığı şüphelerden dolayı dile getirdi.
Bu sabah tartışmalara neden olması için resmi bir şikayet gelmeyecektir ve bu sabah bir lop-taraflı puan kartına bir bakış, Güney Afrika’nın kendilerini endişelendirmesinin hiçbir sebebi olmadığını gösterdi.
Başka muhteşem günlerde yaşanan sıkıntılar İngiltere’nin tümü idi – Anderson’un yeterince sıcaklığı hissetmemesi durumunda, hakem Daryl Harper’ten takip etmesi için bir uyarı da aldı.
Turistler, bu maçı kurtarmak için bir süre oyunda en az dört seansta bulunmaları gerektiğini biliyorlardı ve bu nedenle 1-0 serisinin liderliğini koruyorlar, oysa hala bir Test var. Yanıtlanmayan tek soru, Smith’in kasıtlı bir hedef olarak kaç takım çalıştırmak istediğinin spesifikasyonu idi. Kallis’le olan 85’lik koşusu kırıldıktan sonra bile, Güney Afrika kaptanı yakında tatmin edilecek bir belirti yoktu.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.