Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Şok edici anti-bully reklamı başlatıldı

  • Listed: 10 Ekim 2017 10:15

Description

Genç kızın kendi ağzını kapattığı sahneleri içeren film, çevrimiçi ve sinema salonlarında 12A ve üstü filmlerden önce gösterilecek.
Zorbalı kız öğrenci Megan Gillan’ın anısına, çocuk hayır kurumu Beatbullying tarafından başlatılan 1,2 milyon sterlinlik kampanyanın bir parçası.
Cheshire’daki Macclesfield Lisesi’ndeki bir öğrenci olan 15 yaşındaki öğrenci, sosyal paylaşım sitesinde Bebo üzerinde zorbalığa maruz kaldıktan sonra ağrı kesicilerinin ölümcül aşırı dozlarını aldı.
Ailesi kampanyayı onayladı ve “sahip olduğumuz kayıplardan başka hiçbir aile uğramadı” umuduyla dile getirdi.
Reklam, zorbalığa maruz kalan gençlerin birbirlerine yardım etmelerini ve sorunlarını tartışmalarını sağlayan bir web sitesi, cybermentors.org.uk’u tanıtıyor.
İngiliz televizyonunda hangi ilanın gösterilebileceğine karar veren Clearcast’in bir sözcüsü, bazı sahnelerin rahatsız edici olacağına inandığını söyledi.
Beatbullying’in CEO’su Emma-Jane Cross, “Bu reklamdan gurur duyuyoruz ve zorbalığın kurbanlar üzerindeki olumsuz etkilerini anlamasına ve durdurmasına yol açtığımız yol ancak Clearcast’in bu reklamın yayınlanmasına izin vermediğini hayal kırıklığına uğrattık. TV Biliyoruz ki, gençlerin% 69’u zorbalığa uğradı ve insanlara cybermentors.org.uk’un destek vermeleri için orada olduğunu bilmeleri şarttır.
“Sadece savunmasız bir genç daha CyberMentors’dan yardım alırsa, bu reklamın içine koyduğunuz sıkı çalışma ve cömert bağışların hepsinin faydalı olacağı kanıtlanacak.”
Megan’ın ailesi tarafından yapılan açıklamada “Megan’ın CyberMentors’dan destek alacağı ve yararlandığına inanıyoruz, bu yüzden bu özveri uydurma bir mirastır ve umarız, sahip olduğumuz kayıplardan başka hiçbir aileye zarar vermesi gerekmez” dedi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.