Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Star’ın oğlu, MP olarak durmayı planlıyor

  • Listed: 10 Ekim 2017 23:25

Description

Laurent’in kardeşi Emilia’nın kuzeni Edward’ın yeğeni James’in oğlu 34 yaşındaki Tom Fox, Genel Seçim’de bağımsız olarak duracak.
34 yaşındaki bahçe avcısı Tom, 34 yaşında eşi Vicky ile birlikte yaşadığı batısındaki Battersea’nın marjinal koltuğu için koşuyor.
İşçi Partisi’nin Martin Linton için sadece 163 marj ile kazanılabilir koltukların Tories’in hedef listesinde dördüncü oldu.
Tom, milletvekillerini ve hakemlerini ticari çıkarlardan yararlanmak için konumlarını kullanmalarını yasaklayan bir kanun tasarısını kabul etmek istiyor. O, geçtiğimiz haftaki nakit para yasalarını değiştirme konusunda anlaşmaya maruz kalan dört Lord’u aktardı ve NHS’ye hizmet sunan işletmelerin sahibi olan John Nash’in, Gölge Sağlık sekreteri Andrew Lansley’in kişisel ofisine fon sağlamak için 21.000 £ bağışladığını bildirdi.
Dedi ki: “Masraf skandalı sadece bir başlangıç. Büyük iş dünyası ile Parlamento arasındaki karanlık ittifakın gerçek meselesine kimse cevap vermiyor gibi görünüyor. Amaç, eğer seçilirse, Meclis’e Özel Üye Bill’i sunacaktı. William Wilberforce, 1807’de köle ticaretini kaldırmak için bu yöntemi bağımsız bir milletvekili olarak kullandı.

    Tom, kampanyasını 6 Şubat günü saat 11’de Battersea Park bandresinde başlatacak. Passage To India adlı yıldızı James, 70 ve eşi Mary 68’de dünyaya gelen beş çocuğun ilkidir.
Kardeşi Lewis yıldız Laurence, 31 yaşındaki aktrist Billie Piper ve 35 yaşındaki kuzeni Emilia ile evlendi. Silent Witness adlı oyuncu, Jackal yıldızı Edward Fox’un kızıydı.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.