Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Tiger Woods, kamuya itirafda bulunmak için baskı altında

  • Listed: 10 Ekim 2017 19:55

Description

Woods, eşi Elin ile evlenirken bir düzineden fazla gizli kız arkadaşının çıplak detaylarını ortaya koyan Kasım kazasında meydana gelen kazadan beri yalan söylemeye çalışıyor. Fakat Amerikan medyası sonunda onu Mississippi’deki seks bağımlıları için bir klinikte takip etti.
Hâlâ kamuya açıklama yapmıyor ve yönetim ekibi oynamaya geri dönme planları hakkında hiçbir ipucu vermemiş durumda.
Bununla birlikte, Woods’un Mart ayında Amerika’daki Tavistock Kupası’nda oynayacağı yönündeki spekülasyonlar var. Seçkin Isleworth Kulübü üyesi olan üst düzey profesyoneller rakiplerini Orlando’daki Near Nona Gölü’nden alıyor.
Kulüp üyeleri ve sınırlı bir şekilde kontrol edilen medya kapsamı ile sınırlı Tavistock Kupası’na halkın erişimi sayesinde, Woods’a en az karmaşıklıkla halka tekrar çıkma şansını verecekti.
Ve Augusta’daki The Masters’a hazırlık olarak Bay Hill’de Arnold Palmer Invitational’ı kullanmadan önce pasını salıncaktan çıkarmak için ona şans verecekti.

    Ancak dün 2006 ABD Açık Şampiyonu ve Woods’un Amerika’daki en büyük rakiplerinden biri olan Geoff Ogilvy, evliliğinin bir turnuvadan uzaklaşmasıyla ilgili tam bir itirafta bulunmasını istedi.
Amerikalı TV’de Larry King Show gibi yüksek dereceli bir programda görünmesini önerdi Woods tartışmalarının bir golf sahasında diğer oyuncuları rahatsız etmesini engelleyecek.
Ogilvy geçtiğimiz günlerde ABD Turu’nda yeni yılın ilkleri olan SBS Şampiyonasını kazandı ve bugün 2010’daki ilk Avrupa Turu etkinliğini kazanmak isteyen Abu Dhabi Şampiyonasında tee.
Sözleri, Avrupa’nın ikinci Dubai Yarışının ilk önemli etkinliğinin başlamasından önce uygulama gününün gölgesinde kaldı.

    Ogilvy, “Kaplan bir golf turnuvasından önce değil de önce halka çıkmalı” dedi. “Golf sahasından uzaklaşmalı.
“Birincisi, diğer oyuncuların hepsine saygı gösterilmesi ve ikisi, bir golf turnuvasına girmeden önce sirk bölümünü etkisiz hale getirmek. Bu, onun ve diğer her oyuncu ve turnuva için en iyi şey olacaktır.
“Pek çok turnuvanın tüm tabloid medyanın etrafında olmasını istemiyorum.
“O zaman, bir golf turnuvasına çıktığında hala büyük ve deli olurdu, ancak tabloid kenarının kaybolmuş olabileceğini.
“Turnuvaya gelene kadar halka göstermezse büyük olacak. Çıldırmış olacak Yaptığı ilk basın toplantısı deli olacak.

    “Son 10-12 yıl içinde soru sormaktan korkan bir çok insan tereddüt etmeyecek.
“O halde, geri döndüğünde halatların içinde – hatta iplerin hemen dışında – bir sürü şey olacak. Bu yüzden muhtemelen onunla oynamak zorunda kalmak ideal olmayacaktı. ”
Ogilvy, Woods’un normalde bu hafta oynayacağı Kaliforniya’daki Bob Hope Classic’den çok daha fazla yıldızlı alana sahip bir Avrupa turnuvası için bugün Abu Dhabi’de toplanan sekiz en iyi 20 oyuncudan sadece bir tanesidir.
Ve Pazar günü 220,000 Pound’luk rekabet, Lee Westwood’un 2009’da Yılın Avrupa Turu Oyuncuları Oyuncu adını verdiği yoğun bir vaatte bulunarak, geçen yılın Yarışması’ndaki zaferini takiben yedi haftalık bir moladan sonra kazanma yollarına geri dönebileceğinden emindir. Dubai.

    Abu Dhabi’de iki kez galip gelen Paul Casey, kaburga kaslarındaki hasarın üstesinden gelmek için yaptığı altı aylık mücadeleden sonra dört tur atma becerisi konusunda yeni şüpheler uyandırdı.
Casey, “Geçen sene burada kazandığı gibi hala bir kulübümün tadını alamıyorum” dedi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.