Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Tom Hanks ve Steven Spielberg, Hollywood işaretini kurtarmak için son hırsız teklifinde bulundu

  • Listed: 2 Ekim 2017 10:20

Description

Aktör ve yapımcı, 1923’ten beri dokuz ikonik 45 fit yüksek mektubun durduğu 138 dönüm araziyi Cuma gününe kadar satın almak için bir kampanya yürütüyorlar.
Onlara, bu ayın başlarında 12 milyon doları (8 milyon avro) artırmak için bir süre verildi ve başarısız olursa, dünyanın en büyük turistik mekanlarından birini kurtarmak için başka bir uzantı olmayacağı konusunda uyarıldı.

GENEL SEÇİM 2010: SON HABERLER ALIN VE BURADA ANALİZ …

    

Illinois Eyaleti Cenevre’de bulunan Fox River Financial Services, Hanks, Spielberg ve konservateciler nakit çıkmazsa, 30 Nisan’dan sonra araziyi bir mülk geliştiricisine satmak için “seçenek yok” diyeceklerini açıkladı.
Siteyi kurtarmak için yıldızlarla birlikte çalışan kar amacı gütmeyen bir doğa koruma grubu Public Lands’a (Public Lands) güvenin başkanı Will Rogers dün şöyle dedi: “Satın alma hedefimize biraz fazla 1 milyon dolarla (650.000 £ ) gitmesi için ayrıldı.

    “Hollywood işaretinin lüks konut için yol bulmaya zorlanabileceği düşünülemezdi. Dünyanın birçok insanı Hollywood adı geldiğinde düşündüğü şey budur. Yenilgiden söz etmiyoruz. “Los Angeles’taki Hanks ve Spielberg tarafından düzenlenen” Save the Peak “gösterilerine katılan bazı kampanyacılar, varlıklı iki adamın açığı kapatacağını umuyorlar.
Her ikisi de çok miktarda bağışta bulundular ve gruptaki üst düzey bir kaynak Sunday Express’e verdiği demeçte: “Her iki adam da bu proje için yüreklerini ve ruhlarını verdi ve ezici çoğunluğu cömert davrandılar. Gerçi herkesin zihnindeki umut hâlâ kısaysak, 11. saatte ekstra para vereceğiz “demesine rağmen kimsenin daha fazla vermelerini bekleyemezler.”

    20st Century Fox da dahil olmak üzere büyük stüdyolar fon katkıda bulundu. Ancak Los Angeles Belediye Meclisi, 3.2 milyar dolarlık (2.1 milyar dolarlık) borcun, satın alacak finansmanın olmadığını söyledi. Belediye meclisi üyesi Tom LeBonge, “Onu görmek kesinlikle yürek kırıcı olabilir” dedi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.