Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Watchdog, firmayı baltalamayı reddetti

  • Listed: 11 Ekim 2017 19:40

Description

44 yaşındaki “Kral” adlı Vance Miller, sağlam ahşap mutfaklarda reklam yapmakla suçlanıyor, ancak daha sonra müşterilere sunta birimleri dağıtmakla suçlanıyor.
Dün Oldham Belediyesi’nin Ticaret Standartları’nın yeni başkanı olarak Tony Allen’i devraldığında, işadamı işini baltalamak istediğini iddia etti.
Ancak Bay Allen Manchester Crown Court’daki iddialar üzerine geri döndü ve Bay Miller’ın firmasını kapatma arzusu olmadığını söyledi.
Bay Allen’a, Gaias Gozem tarafından, Bay Miller’ın ortak suçlamalardan birini savunması söylendi:
“Çok kısa bir süre içinde geldiğiniz zaman, o işletme için kapatılacak ne istedi?” Bay Allen yanıtladı: “Hayır”.
Sayın Gozem, Bay Allen’in 2004’te konseye katılması öncesinde firma ile “iyi ilişkiler” olduğunu belirtti. O sordu:

    “Geldiğinizde bitti mi?” Allen şöyle cevap verdi: “Hiçbir değişiklik yoktu.”
Konseyi ve polis firması, sunta mutfağından yapılmış mutfaklar “katı ahşap” olarak satıldığı şikayetlerinde iki baskın başlattı.
Mahkeme, daha önce, yetkililerin ve taktik yardım polisinin “nasıl” Afganistan’da bir şey gibi geldiğini “” neredeyse askeri “bir operasyon düzenlediğini duydu.
Bay Miller, 44 yaşındaki kız arkadaşı Nichola Brodie, 33 yaşındaki Ramsbottom, Lancashire, 29 yaşındaki Milnrow, Rochdale ve Ashford-under-Lyne’den 45 yaşındaki Alan Ford, müşterileri sahtekârlıkla temsil etmekle dolandırıcılık yapmaktan mahrum ediyorlar. reklamlar yoluyla, katı veya gerçek ahşap olarak mutfaklar.

    Bay Miller ve Ford, tedarik edilen malların niteliğini ve kalitesini yanlış göstererek sahtekarlık yapmak için komplo da reddetti. Her ikisi de, işi yapanların adlarını ifşa etmemekle dolandırıcılık yapmak için komplo kurmaktan kaçınırlar.
Dava devam ediyor.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.