Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Woods, St Andrews’da bekleniyor

  • Listed: 3 Ekim 2017 04:00

Description

2000 yılında sekiz çekimle Golf Sahasında zafer kazanan birinci dünya, 2005’te beş kişi, bir seks skandalı yüzünden beş ay sonra üç hafta önce Masters’a döndü. Woods bu hafta Kuzey Carolina’da tekrar oynuyor ve önümüzdeki hafta Florida’daki Oyuncular Şampiyonası ve Haziran’da Pebble Beach’te yapılacak olan US Open’ta kendini adamıştır.
The Open’a girmedi, ancak Royal ve Antik dönem başkanı Peter Dawson: “Girişler 27 Mayıs’ta ve normal bir yılda bitmedi, kesinlikle bizimle olacağından eminim.”
Bu yıl, ilk Açılış’ın 150. yıldönümü ve kutlamaları, turnuva arifesinde dört delikli geçmiş şampiyonların meydan okumasını içeriyor.
Seve Ballesteros bu işi ilk kez yapan kişi oldu, ancak sağlığı kendisine 1984’te kazanılan zaferin sahnesine dönmesine izin verilip verilmediğini görmedi. İspanyol yıldızı hâlâ dört tümörün keşfinden sonra dört beyin cerrahisinden iyileşiyor.
Nick Price (aile nedenleriyle), Johnny Miller (diğer taahhütler) ve 89 yaşındaki Avustralyalı Kel Nagle, 1960’daki Eski Kurs ve en yaşayan en eski şampiyon olan herkes, davetiyelerini reddetti.
Dawson yine de, Greg Norman ve Jack Nicklaus’tan duymak istiyor. Norman kısa bir süre önce omuz ameliyatı yapmıştı, ancak Nicklaus tartışmalı bir şekilde Augusta’da, sponsorlarından biri olan İskoçya Kraliyet Bankası’nın kendisine katılmasını istediğinde katılacağını söyledi.
Dawson, The Open’da kendisiyle yarışmayan bu şampiyonların seyahat ve otel masraflarının kulübe tarafından alındığına dikkat çekti.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.