Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Yeni çalışma, göçmenlerin emeklilik maaşlarını artırdıkları efsanesini patlatıyor

  • Listed: 11 Ekim 2017 00:45

Description

Bakanlar sürekli olarak, göçmen işçilerin hızla artan sayıda emekli sayısını desteklemek için daha fazla vergi geliri sağlamak için işgücünü genişletmek için umutsuzca ihtiyaç duyulduklarını söylüyorlar.
Ancak tartışma, nüfus düşünce kuruluşu Migrationwatch’tan bir tartışma belgesinde şüpheye çağrıldı.
Migrationwatch başkanı Sir Andrew Green, “Emeklilik efsanesi, tarihimizdeki en yüksek göç düzeyini haklı çıkarmaya destek veren uzun bir dizi mazeretten sadece bir tanesi.
“Her seferinde ayrıntılı bir şekilde incelendiğinde, bu çalışma tekrar gösterildiği gibi dağılıyorlar.
“Hükümet yıllardır bu dürüst olmayan iddiayı sürdürüyor. Geçenlerde, emeklilik sorunuyla ‘yardım etme’ hakkında konuşmak için gölgede bırakmışlar ama gerçek şu ki, herhangi bir önemli etki, nüfusumuzda büyük ve sürekli artışı gerektiriyor.

    “Emeklilik sorununun cevabının olmadığını biliyorlar ve şimdi İngiliz kamuoyuyla aynı seviyeye gelip bu saçma argümanı bırakma zamanı geldi.”
Ekonomistler, Britanya’nın insanların daha uzun yaşadığı için emeklilerin sayısı ile çalışma çağındaki nüfus arasında artan bir dengesizlikle nasıl karşı karşıya olacağı konusunda uyarıda bulunuyorlar.
Bu, daha emekli insanlar için fayda sağlamak için artan bir vergi yükü anlamına geliyor.
Ve bakanlar, İngiltere’deki işgücünü genişletmek için daha fazla göçmen için tartışmak için uzun vadeli sosyal eğilimleri kullandılar.
Ancak Migrationwatch, göçmenlerin yaşına girdikçe, daha fazla işçi için sürekli artan bir talep yaratılabileceğini belirtiyor.

    Araştırmacı, emeklilerin ekonomideki emeklilik yaşı insanları için mevcut oranını korumak için 2051’e kadar nüfusunu neredeyse 119 milyona çıkarması gerektiğini söyledi.
“Yaş yapısında önemli ve kalıcı bir etkinin devam ettirilmesi için göçmen sayısının sürekli artması ve böylece nüfusun genişlemesine yol açması gerek” dedi.
Dün Göçmenlik Bakanı Phil Woolas, İngiltere nüfusunun 20 yıl içinde 70 milyona yükseleceği tahminlerini reddetti. Dedi ki: “Politikalarımız nüfusun 70 milyona çıkmasına izin vermiyor” dedi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.