Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Yıldızlar, Haiti’ye TV özelinde nasıl yardımcı olabileceğini gösteriyor

  • Listed: 10 Ekim 2017 16:35

Description

Newsman Larry King’in Haiti: Yıldızlarla süslü özel özelliğin geçtiğimiz hafta 7.0 büyüklüğünde bir depremle tahrip olan yıkılmış ulusdaki durum hakkında bilinçlenmek için acele bir şekilde düzenlenmesine nasıl yardımcı olabilirsiniz? (12Jan10).
Kral ve ünlü konukları, Amerikan Kızılhaçı ve UNICEF için hayati nakit para biriktirmeyi umuyorlardı – can kaybı olan ülkedeki kurtarma çabalarına liderlik eden yardım kuruluşları.
Mühür ayrıca, gösteriler sırasında İzlenimler ‘Halk Get Ready’ i gerçekleştirmek üzere planlandı.
Black Eyed Peas yıldızı will.i.am, “hiçbir yerden acı çekmeyen tüm insanlara” bakınca “üzülmüş” diyen King, durumu yıllar önce Haiti’ye son kez baktığına benziyordu – çünkü ülke parçalanmış durumda. “yolsuzluk” ile.
Belirlenen pop yıldızı “Dışarıda yardım eden, yardım edebilen, insanlık için, aşk ve yaşam için önemli olan insanlar … Amerika’ya yardım etmelisiniz, çünkü yardımımız yok” diye ekledi.
UNICEF’i temsil eden oyuncu Leonardo da Çay Leoni’yi gördü. Ünlü büyükelçisi, “Bu kriz ve belki de tsunami (Asya’da) arasındaki fark nedir? Tsunami sonrasında, felaketin ikinci dalgasında herhangi bir çocuğun ölümünü önledik … Bir baktığımızda, çok daha çaresiz durum burada.
“Haiti’nin bu kriz öncesindeki çocukları çok ciddi bir durumdu ve yetersiz beslenen çocuklar hastalıktan acı daha duyarlı, kolera, dizanteriyle daha sözleşme yapmaya daha çok eğilimli.”
Aktris, dünyadaki izleyicilere UNICEF’e cömertçe yardım vermeleri çağrısında bulundu, bu nedenle binlerce oral yeniden hidratasyon paketi ve anlık yemekler depremzedene gönderildi. ”
Modaya çevrilen aktris Molly Sims, Ekim ayında (09) Uluslararası Nüfus Hizmetleri adına Haiti’yi ziyaret ettiğini hatırladığında gözyaşlarıyla savaştı: “Sözcükler gördüğüm şeyi bile anlatamıyor ve kendimi çok iyi seyahat eden bir kişi olarak görüyorum. mutlak yıkım.
“Artık içki suları yoktu, şimdi düşünün.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.