Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

YouTube korosu izleyicisi yayınlandı

  • Listed: 9 Ekim 2017 20:30

Description

13 yaşındaki Geraint Llyr Owen, üreticilerin internet sitesinde şarkı söyleyen bir klibi gördükten sonra New York’taki Lincoln Center’da yalnız şarkı söylemeye davet edildi.
Korist, Charlotte Kilisesi’ni ünlü yapan Pie Jesu adlı bir soloyu, web’de yayınlanan bir mini filmde izleyerek keşfedildi.
Değerli Konserler Uluslararası yetkilileri, gençlerin katedral korosuyla iletişime geçti ve 18 Ocak’ta Martin Luther King Day konserinde aynı parçayı söylemesi için ABD’ye davet etti.
Cardiff’deki Llandaff Katedrali Korosu üyesi olan Geraint beş yıl boyunca şunları söyledi: “Çok heyecanlıyım. Alınan vızıltılardan dolayı herhangi bir tiyatroda oynamayı seviyorum, ancak Broadway çok büyük.
“Katedralin Noel hizmetleri sırasında birkaç solo seçtiğimde çok heyecanlandım, ancak New York’a yapılan bu davet çok satılıyor.

    “Her zaman Broadway’i görmek istedim, ancak gerçekleştirmek için bir rüya gerçek oldu” dedi. Gururlu babası Hefin şunları söyledi: “Öğrendiğimde çok heyecanlıydık.
“Geraint her zaman sahnede bir şekilde rol yapmaya can atan biri olmuştur, bu yüzden bu onun için gerçekleşen bir rüyadır.
“O doğal bir müzisyen ve sahnedeki doğal bir şey bu ona muhteşem bir deneyim kazandıracak.”
GCSE müzik sınavında sadece 12 yaşındayken A * derecesine sahip olan yedi piyanist Geraint, Kasım ayında Wales Millennium Centre’daki Celebrating Karl Jenkins konserinde yıldız şarkıcısı oldu.
Konser, Galler dili kanalı S4C’de yayınlandı ve daha sonra ABD şov organizatörleri tarafından görülen YouTube’da yayınlandı.

    Geraint şöhret için yabancı değil. Müzikal The Thorn Birds’da İngiltere’yi Dane olarak gezdi ve bu yılın ilerleyen saatlerinde TV şovu Kazada görünecek.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.