Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

‘Yükselen yıldız’ askeri için haraç

  • Listed: 10 Ekim 2017 03:05

Description

29 yaşındaki Onbaşı Simon Hornby, ev yapımı bir bombanın çarptığı 19 Aralık günü Nad e-Ali’nin Afgan badlands’lerinde ayak yaya devriye gezdi.
Arnhem Company’le birlikte olan bölüm komutanı, 2. Tabur Lancaster Alayının Dükü, onu kurtarmak için yapılan tıbbi çabalara rağmen yaralanmalarından dolayı öldü.
Birkaç yüz aile, arkadaşlar, meslektaşları ve iyi dilekçileri, cennetine şehrin Anglikan Katedrali’nde katılmak için aşırı soğuk rüzgarları ve Liverpool’daki hain buzkuyu cesaretlendirdi.
Liverpool Futbol Kulübü fanının cenaze arabasının gelmesi için sıfırın altındaki sıcaklıklarda beklemek için yüzlerce kişi erken geldi.
Cpl Hornby’nin tabutu taburcu meslektaşları tarafından dört aracın cenaze kortejinden biri olan arabasından katedere taşındı. Yalnız Yürümeyeceksin Yalnız Orkestra’nın orkestra şefi tabutunun sunak altına taşınmasıyla organist tarafından çalındı.
Cebire övgüler alan Cpl Hornby’nin komutan yardımcısı Lt Col Robbie Boyd, cenaze törenine katılmak için Kıbrıs’tan uçtu ve askerin “ordu için doyumsuz bir coşku” yaşadığını söyledi.
Cpl Hornby, çavuş olma eşiğinde olan: “Onbaşı Hornby seçkin bir asker ve muhteşem karakterdi, eğlenceli.
“O, onunla ilgili büyük tırnak işaretlerinden biri, onu görmeden önce duymuş olduğunuzdan büyük bir Liverpool hayranıydı ve ordudan gurur duyduğu ve son derece gurur duyduğu bir ordudu.
“Harika bir geleceğe sahip çok umut verici bir askerdi, en cesur genç liderlerimi kaybettim, Holly’nin tarif ettiği eşi ve kahramanlarına yön veren bir kahramandı – rejim takma ismim doğruydu – İngiltere Aslanları Yükselen bir yıldızı kaybettik, elimizden gelenin en iyisini kaybettik. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.